reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwa ciąża?

kasia.misiaaa

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2021
Postów
79
Cześć dziewczyny. Piszę tutaj bo już nie wiem co myśleć.

Ostatnią miesiączkę miałam 13.10

Do zbliżenia doszło 29.10 i to były moje dni płodne, jednak zabezpieczaliśmy się prezerwatywa i bez wytrysku we mnie.

Do kolejnego stosunku doszło 11.11 i też prezerwatywa + bez wytrysku we mnie.

Okres powinnam dostać 12.11.

Okres mam regularny i zawsze kilka dni przed mam rozwolnienie (teraz mam problem żeby się wypróżnić) i bardzo silne bóle brzucha. Tym razem kiedy okres spóźnia się już 4 dni nie mam totalnie żadnych objawów miesiączki.

Wiadomo że przez takie dwa stosunki prawdopodobieństwo ciąży jest małe. Jednak z partnerem nie możemy sobie przypomnieć czy po ostatniej miesiączce doszło do jakiegoś „ocierania”, bądź „jednorazowego” wkładania.

Dodam że mamy po 20 lat i niekoniecznie teraz chciałabym zachodzić w ciąże.

Myślicie że możliwe jest to że mogę być w ciąży? Patrząc na to że poza tymi dwoma stosunkami mogły być jakieś ocierania bądź jednorazowe włożenie. Jeśli tak, to kiedy powinnam zrobić test ciążowy.

Nie mam pojęcia jakim cudem miałoby dojść do tego zapłodnienia, ale no takich problemów z miesiączka dawno nie miałam..
 
reklama
reklama
Objawy ciąży są takie jak na miesiączkę, więc nie powinnaś się martwić ;-)
Ja na początku każdej ciąży byłam przekonana, że zaraz @ się pojawi, bo wszystkie objawy miałam 😂
 
Do góry