AScarlett
Moderator
- Dołączył(a)
- 13 Styczeń 2022
- Postów
- 17 958
ja jestem z wrześniaA jak byśmy teraz zaszły, to się zalapiemy na wrzesień ?
Ja też, ja też!!! Dzisiaj pecherzyk 20mm wiec tez chce na wrzesień!
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
ja jestem z wrześniaA jak byśmy teraz zaszły, to się zalapiemy na wrzesień ?
Ja też, ja też!!! Dzisiaj pecherzyk 20mm wiec tez chce na wrzesień!
tak, zapraszam na wrześniowe, zbieram ekipęja jestem z wrześniaA jak byśmy teraz zaszły, to się zalapiemy na wrzesień ?
niech pęka i się zapladnia jak należy!Ja też, ja też!!! Dzisiaj pecherzyk 20mm wiec tez chce na wrzesień!
wsiadam do tego pociągu!tak, zapraszam na wrześniowe, zbieram ekipę![]()
Nie uroslo mi to głupie endo. Dalej ma ok. 6,3-6,5mm
o to zdecydowanie, tylko apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc jak miało tyle w 7dc, to liczyłam, że w 13dc będzie większeTo więcej niż 3 i 5 mm jak było ostatnim razem, jest postęp!