reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny doradzcie.Moja Muska ma ciagle nawroty odparzen od jakiegos czadu.najpierw myslala moze ma bo chora,moze za duzo kup.Ale wczoraj znoeu.Ani nie byla chora,ani jakos kup nie robila.Ppieluchy te same od kilku miesiecy.Jak byla malutka zero odparzen a teraz masakra.kupilam inne piwluchy bo moj brat stwierdzil ze moze producent sie zmienil mimo ze pod dana marka.Nie wiem juz co robic.Co zalecze to od nowa.Nie wspone juz o nawrotach gila🤦‍♀️wystarczylo 2 dni w zlobku🤦‍♀️🤦‍♀️
Wywal chusteczki jeśli używasz.
 
reklama
Zeby ta moja dziecina chciala dawac sie przebierac.woda nie wchodzi w gre teraz bo czesto jest walka o przrbranie,moje dziecie jest z tych co w jednej mokrej i zas...ej pieluszce caly dzien by chodzilo i nawet nie pisnie ze cos przeszkadza.
U nas przy pieluszkowym zapaleniu skóry był reżim woda plus bebanthen. Każda zmiana rodzaju pieluszek czy odstawienia bepanthenu kończyło się zapaleniem.
 
Uzywam jednych od roku,czasami jak ich nie ma to innych.ale nie bede miala jak myc bo woda nie da rady przy tym jak ona sie rusza,nogami kopie.Zmiananpieluchy to wyczyn w jej przypadku.co prawda jak byla taka jeszcze lezaca to mylam wylacznoe woda i nic sie nie dzialo
ale po prostu przed zmiana pieluchu bierzesz kilka platkow kosmetycznych, moczusz w cieplej wodzie i tyle. Uzywasz jak chusteczki.
 
Co do rowerku biegowego- bratowa pytała co kupić małej na roczek, powiedziałam że rowerek bo prawie na lato będzie idealny(myślałam raczej o takim co się z tyłu popycha, za taki kijek prowadzi z zabudowa na allegro jest fajny za 100,też nie chce nikogo na kasę naciągać) a Ona zasugerowała taki właśnie biegowy, i nie wiem czy on dla 1'5rocznego dziecka będzie ok?🤔
Moja ma 4 lata a rowerek biegowy choć jest malawy uwielbia choć umie już jeździć na takim zwykłym z pedałami. Na biegowym zaczęła ok 1,5 , ale mąż zamocował do niego kijek jak zakumała o co chodzi to go odkręcił.
 
reklama
Uzywam jednych od roku,czasami jak ich nie ma to innych.ale nie bede miala jak myc bo woda nie da rady przy tym jak ona sie rusza,nogami kopie.Zmiananpieluchy to wyczyn w jej przypadku.co prawda jak byla taka jeszcze lezaca to mylam wylacznoe woda i nic sie nie dzialo
Ja zawsze myłam pod prysznicem. Kupa , papier toaletowy i fru pod prysznic. Zero odparzeń.
 
Do góry