reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
To nie tak. Zazwyczaj grupy zamknięte przyjmują nowych członków do połowy ciąży. Potem nowych osób się nie dopisuje, bo jest już dużo prywaty, zdjęć itd. Ciężko się otworzyć gdy co chwilę wskakuje nowa osoba. Gdzieś limit czasowy musi być ;)

Najwyraźniej czasy się zmieniają ;) Kilka lat temu, jak byłam w takiej grupie, to dziewczyny moderujące nie odmówiły wsparcia żadnej dziewczynie, która go potrzebowała, nawet jeśli dołączała przed samym porodem.
 
Najwyraźniej czasy się zmieniają ;) Kilka lat temu, jak byłam w takiej grupie, to dziewczyny moderujące nie odmówiły wsparcia żadnej dziewczynie, która go potrzebowała, nawet jeśli dołączała przed samym porodem.
Ja jestem na jednej grupie pięć lat i była taka sama zasada czyli mniej więcej do połowy ciąży przyjmowane nowe osoby.
Na pewno na grupach fejsbukowych można się dopisać w dowolnej chwili także jak ktoś szuka wsparcia to zawsze gdzieś je znajdzie 🙂
 
Najwyraźniej czasy się zmieniają ;) Kilka lat temu, jak byłam w takiej grupie, to dziewczyny moderujące nie odmówiły wsparcia żadnej dziewczynie, która go potrzebowała, nawet jeśli dołączała przed samym porodem.
Napisałam do administratorowi żeby dała znać jak mam wpuszczać dziewczyny do grupy, jak się dowiem to każda będzie miała ran wstęp 😉
 
takie wlasnie mam pytanie ... to moja 4 ciaza 2 urodzone 1-sza pozamaciczna.
2 ciaze cesarka i tutaj wlasnie sie teraz zastanawiam przy 3 o porodzie naturalnym. Mam 37 lat i calkowicie brak w tym doswiadczenia, czy sa tu mamy ktore mialy cesarke I zdecydowaly sie na porod naturalny?
 
takie wlasnie mam pytanie ... to moja 4 ciaza 2 urodzone 1-sza pozamaciczna.
2 ciaze cesarka i tutaj wlasnie sie teraz zastanawiam przy 3 o porodzie naturalnym. Mam 37 lat i calkowicie brak w tym doswiadczenia, czy sa tu mamy ktore mialy cesarke I zdecydowaly sie na porod naturalny?
To chyba lekarz decyduje. Kiedyś był wybór. Teraz wiem, że trudniej. Ja jestem 4 lata po CC i lekarz twierdzi, że można próbować sn bo minęło już dość dużo czasu
 
To chyba lekarz decyduje. Kiedyś był wybór. Teraz wiem, że trudniej. Ja jestem 4 lata po CC i lekarz twierdzi, że można próbować sn bo minęło już dość dużo czasu
W Pl rowniez moglabym po 1 wybrac nie jest wstanie lekarz zmusic nikogo do naturalnego porodu po cc , jednak nie ukrywam , ze duzo zalezy od lekarza rowniez jak sie uprze to ... Ja mam prawo wyboru, mieszkam za granica i musze niebawem zdecydowac , pierwsza cc mialam w pl druga z wyboru tutaj. Chciala bym sprobowac naturalnie ale sie troche boje .
 
reklama
W Pl rowniez moglabym po 1 wybrac nie jest wstanie lekarz zmusic nikogo do naturalnego porodu po cc , jednak nie ukrywam , ze duzo zalezy od lekarza rowniez jak sie uprze to ... Ja mam prawo wyboru, mieszkam za granica i musze niebawem zdecydowac , pierwsza cc mialam w pl druga z wyboru tutaj. Chciala bym sprobowac naturalnie ale sie troche boje .
W Pl kobiety niestety mogą coraz mniej. Smutna prawda.
Najlepiej przedyskutować to z swoim lekarzem. Ale doczytałam, że miałaś 2xcc więc chyba w grę wchodzi tylko kolejne cięcie
 
Do góry