reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam
Irtasia przykro mi ...bedzie dobrze

zaraz zabieram sie za porzadki i obiado .musze złozyc rowerek dla solenizantki i napompowac balony rózowe:rofl2: , wypisac karteczke aaaaaa i skoczyc po bukiecik kwiatków:zawstydzona/y:
ciekawe jak mała zareaguje
zabieram 2 rowery ,zeby mała nie buczała:sorry2:
 
reklama
dzien dobry
IRTASIA biedne dzieciatko, mam nadzieje ze sie szybko wchlonie..

no ciekawe jak WISNIA..

AGUSIA zycze fajnej imprezki!!!!
 
Kurczę, nie mogę zdecydować sie jaki chce mieć kominek...a moze Wy macie jakies w swoich domkach...moze przeslecie jakies fotki?..... a moze zalozymy nowy watek...mój dom, moje mieszkanie?:-)
 
Witajcie Bebencje,
my z Milka juz trzeci dzien w PL. I obydwie nie mozemy sie tutaj odnalezc, i obydwie tesknimy za Przemkiem ktory zostal w IE.
Udanego dnia wszystkim zyczymy.
 
Kurczę, nie mogę zdecydować sie jaki chce mieć kominek...a moze Wy macie jakies w swoich domkach...moze przeslecie jakies fotki?..... a moze zalozymy nowy watek...mój dom, moje mieszkanie?:-)
Tu mam tylko zdjecie jaki kominek robil moj maz szefowi i zreszta cala chate ale jak to wygladalo po skonczeniu to niewiem
 
Kurczę, nie mogę zdecydować sie jaki chce mieć kominek...a moze Wy macie jakies w swoich domkach...moze przeslecie jakies fotki?..... a moze zalozymy nowy watek...mój dom, moje mieszkanie?:-)
Kumpela ma taki w stylu rustykalnym,podoba mi sie.


albo takie proste
 
reklama
no więc Wiśnia postała sobie na korytarzu przez prawie 2 godzinki i wkur..... poszła do domu...

ale za jakiś czas zadzwonili i dyrektor bardzo przepraszał i prawdopodobnie od września będę pracować, jest tylko jedno ale - nie mam jeszcze przygotowania pedagogicznego, jestem w trakcie robienia i dyrektor będzie pytał w kuratorium czy może mnie zatrudnić...

nic to - zobaczymy za jakiś tydzień, dwa...

dzięki za kciuki i ciepłe myśli- kochane jesteście
 
Do góry