reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Uważacie że w takim wypadku wypada jechać na sor? Nie powiedzą że z głupotą przyjechałam? Prywatnie udało mi się zapisać dopiero na jutro, nie wiem czy czekać? Jak na razie nie mam żadnych plamien ani nic, tylko lekkie pobolewania ale byłam pewna że powinno boleć bo się wszytsko rozciąga 😐
Też bym poczekała na wizytę prywatnie. To już nawet nie chodzi o to czy wypada czy nie, ale nie wiesz nigdy do jakiego lekarza na sorze trafisz, w poczekalni będziesz tylko się stresować czekając długo, a też raczej ten jeden dzień nic nie zmieni w poziomie progesteronu.
 
reklama
Dziewczyny, dzwoniłam do przychodni, nie ma miejsc niestety nawet na teleporade, dzwoniłam też do lekarki która prowadziła nie poprzednio i według niej z tym moim progesteronem 11 ng na tym etapie 4+6 to nie da się nic zrobić. Dała mi do zrozumienia że jak ma być źle to będzie. Spróbuję na jutro umówić się prywatnie...
Oczywiście, że się da. Ja od początku przyjmuje końska dawkę proga i w końcu mam go w normie.
I pogadaj z lekarzem żeby nie dawał Ci ani luteiny ani dupka. Moim zdaniem słabo sie wchłaniaja plus po nich są wieczne podrażnienia. Poproś o inną formę- ja biore utrogestan, mam świetnie podbija wynik i zero podrażnień. Luteina i dupek to przezytek. Naprawdę lepiej dopłacić i miec komfort :)
 
Oczywiście, że się da. Ja od początku przyjmuje końska dawkę proga i w końcu mam go w normie.
I pogadaj z lekarzem żeby nie dawał Ci ani luteiny ani dupka. Moim zdaniem słabo sie wchłaniaja plus po nich są wieczne podrażnienia. Poproś o inną formę- ja biore utrogestan, mam świetnie podbija wynik i zero podrażnień. Luteina i dupek to przezytek. Naprawdę lepiej dopłacić i miec komfort :)
Ja nie mam żadnych podrażnień po luteinie...
 
Ale większość osób ma. Więc lepiej sobie oszczędzić :)
Jak jest sposób to pewnie :) Ja teraz idę do innego lekarza, u którego zamierzam już prowadzić ciąże wiec zobaczymy co on powie na temat luteiny - ale boję się odstawić, bo ostatnio tydzień po odstawieniu zatrzymało się serduszko.. Najgorsze jest to, że nie wiadomo dlaczego i mam wrażenie, że każda sytuacja mogła być tego powodem, a przecież nie musiała.. ehhh
 
Chcemy dział czy chcemy grupę? :) bo jak dział to wtedy zrobię listę i wyślę do Ani.
 

Załączniki

  • ed6c7aae-314b-4cd1-a166-8cd2b106ad71.jpeg
    ed6c7aae-314b-4cd1-a166-8cd2b106ad71.jpeg
    60,6 KB · Wyświetleń: 47
Dziewczyny, dzwoniłam do przychodni, nie ma miejsc niestety nawet na teleporade, dzwoniłam też do lekarki która prowadziła nie poprzednio i według niej z tym moim progesteronem 11 ng na tym etapie 4+6 to nie da się nic zrobić. Dała mi do zrozumienia że jak ma być źle to będzie. Spróbuję na jutro umówić się prywatnie...
Jakaś dziwna ta lekarka. A poza tym dzwoniłaś na nfz czy coś? Bo na nfz muszą Cię przyjąć w ciągu tygodnia. A jak odmówią to prosisz o pismo że odmawiają leczenia kobiety w ciazy ;) od razu znajdą miejsce. 😅
Prywatnie to aż dziwne ze nie ma nigdzie miejsc.
 
reklama
Jakaś dziwna ta lekarka. A poza tym dzwoniłaś na nfz czy coś? Bo na nfz muszą Cię przyjąć w ciągu tygodnia. A jak odmówią to prosisz o pismo że odmawiają leczenia kobiety w ciazy ;) od razu znajdą miejsce. 😅
Prywatnie to aż dziwne ze nie ma nigdzie miejsc.
z tego co napisała Ania to tez mi się wydaje, ze lepiej założyć dział:)
 
Do góry