reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

I właśnie widzę, ze założony jest już wątek dla październikowych mam. Także myśle, ze spokojnie możemy już zakładać prywatny dział/grupę:)
Jak będą jakieś niezdecydowane dziewczyny to mogą dołączyć na październik i tyle. Co myślicie?
 
reklama
Jak jest sposób to pewnie :) Ja teraz idę do innego lekarza, u którego zamierzam już prowadzić ciąże wiec zobaczymy co on powie na temat luteiny - ale boję się odstawić, bo ostatnio tydzień po odstawieniu zatrzymało się serduszko.. Najgorsze jest to, że nie wiadomo dlaczego i mam wrażenie, że każda sytuacja mogła być tego powodem, a przecież nie musiała.. ehhh
Absolutnie nie odstawiaj conajmniej do 12 tygodnia :) Wyższy prog nie zaszkodzi, a za niski spowoduje tragedię. Po 12 tyg jak łożysko przejmie funkcje to odstawiaj powoli.
 
I właśnie widzę, ze założony jest już wątek dla październikowych mam. Także myśle, ze spokojnie możemy już zakładać prywatny dział/grupę:)
Jak będą jakieś niezdecydowane dziewczyny to mogą dołączyć na październik i tyle. Co myślicie?

Ja bym dała wybór tym na przełomie.
Czasami grupa jest średnia, ludzie sobie nie podpisują...

I wolała bym prywatny/ zamknięty wątek.
Ale się dostosuję.
Prośba o dopisanie mnie, termin wizyty 16.02
 
Absolutnie nie odstawiaj conajmniej do 12 tygodnia :) Wyższy prog nie zaszkodzi, a za niski spowoduje tragedię. Po 12 tyg jak łożysko przejmie funkcje to odstawiaj powoli.
W poprzedniej to lekarz w Medicoverze, gdzie robiłam usg w 7 tygodniu kazał odstawić, bo nie widział powodów do przyjmowania. A ja głupia go posłuchałam i tydzień później serduszka już nie było :( a nigdy nie robiłam padania progesteronu. Normalnie w trakcie cyklu mam chyba za niski, bo przed każda miesiączką miałam plamienia 2-3 dni przed. I moze jak odstawiłam to drastycznie spadło i się stało.
 
reklama
W poprzedniej to lekarz w Medicoverze, gdzie robiłam usg w 7 tygodniu kazał odstawić, bo nie widział powodów do przyjmowania. A ja głupia go posłuchałam i tydzień później serduszka już nie było :( a nigdy nie robiłam padania progesteronu. Normalnie w trakcie cyklu mam chyba za niski, bo przed każda miesiączką miałam plamienia 2-3 dni przed. I moze jak odstawiłam to drastycznie spadło i się stało.
Albo za szybko odstawiłaś... bo to sie powinno stopniowo odstawić. Nie wiem czy to to czy nie.. ale jeśli już to się odstawia stopniowo.
 
Do góry