reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny,
Jak coś to ja pamiętam o Was. Także jak będę miała link to wyślę wam w wiadomości prywatnej i dam znać tutaj :)
@kamcia922
@Wielomam@
@mamusia92
@MagdalenaJe
@gorzka.kawa
@Mamamama23
@zaspa89
@nianiusia
@wiedzma93
@katherinnn
@jkana
@Pelagia88
@Marina90


Ostatnia szansa żeby się dopisać do nas. Od pierwszego już zamykamy przyjmowanie nowych osób. Ale nowe dziewczyny które będą chciały z nami porozmawiać będą mogły się udzielać tutaj. Zawsze odpowiemy na Wasze pytania czy porozmawiamy ;)
 
Hej dziewczyny, ja również się z wami przywitam i chętnie dołączę do waszej grupy :) według aplikacji jestem teraz 6+1 . Pierwszą wizytę u lekarza mam za 2 dni :) Jestem już mamą 4,5 letniego synka , i mam też za sobą poronienie w 2021.
 
reklama
Do góry