reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Pytałam też o betę. Czy jeszcze robić, to powiedziała że według niej rośnie i że taki przyrost jest ok. Czasami poprostu beta zwalnia a później szybuje w górę. Kazała nie robić już bo wszystko widać na USG.
Według OM 5+2
Według USG 4,5/5 tyd.
Czyli niewiele mniejsza.
Dobrze powiedziała, teraz na usg monitorować 💚. W sumie będzie podobnie do mnie bo ja dziś według om 5t+3 ale po owu 5 dni młodsza.
Będzie dobrze, czekałam na kolejną wizytę jak nam się pochwalisz, że widziałaś serduszko 🍀🍀
 
reklama
Heej! Jestem Klaudia, ostatni @ powinnam dostać 26grudnia, udało się nam i zobaczyłam dwie kreski 24 stycznia :)
Zrobiłam dwie bety wyniki :
27.01 1371
30.01 3352,4
Chce w czwartek zrobić betę jeszcze raz :) mega stresuje się bo długa droga za nami, mam endometriozę 2/3stopień i przeszłam laparoskopię, 3 miesiące temu poroniłam pierwszy raz, wiec teraz chodzę jak na szpilkach :) myślałam żeby iść do lekarza około 6 lub 8 luty aby potwierdzić ciąże :) myślicie że nie za szybko ?
Macie jakieś objawy ? Jak się czujecie ?
Pozdrawiam ❤️
 
Heej! Jestem Klaudia, ostatni @ powinnam dostać 26grudnia, udało się nam i zobaczyłam dwie kreski 24 stycznia :)
Zrobiłam dwie bety wyniki :
27.01 1371
30.01 3352,4
Chce w czwartek zrobić betę jeszcze raz :) mega stresuje się bo długa droga za nami, mam endometriozę 2/3stopień i przeszłam laparoskopię, 3 miesiące temu poroniłam pierwszy raz, wiec teraz chodzę jak na szpilkach :) myślałam żeby iść do lekarza około 6 lub 8 luty aby potwierdzić ciąże :) myślicie że nie za szybko ?
Macie jakieś objawy ? Jak się czujecie ?
Pozdrawiam ❤️
W sensie powinnaś dostać okres 26 grudnia czy wtedy miałaś ostatni okres?
 
Heej! Jestem Klaudia, ostatni @ powinnam dostać 26grudnia, udało się nam i zobaczyłam dwie kreski 24 stycznia :)
Zrobiłam dwie bety wyniki :
27.01 1371
30.01 3352,4
Chce w czwartek zrobić betę jeszcze raz :) mega stresuje się bo długa droga za nami, mam endometriozę 2/3stopień i przeszłam laparoskopię, 3 miesiące temu poroniłam pierwszy raz, wiec teraz chodzę jak na szpilkach :) myślałam żeby iść do lekarza około 6 lub 8 luty aby potwierdzić ciąże :) myślicie że nie za szybko ?
Macie jakieś objawy ? Jak się czujecie ?
Pozdrawiam ❤️
hej☺️
Myśle ze termin ok ,ja ide 6 lutego potwierdzić czy pęcherzyk jest dobrze umiejscowiony i po receptę na heparyne ☺️ ja już nie robie bety bo za dużo mnie to kosztuje nerwów
 
Heej! Jestem Klaudia, ostatni @ powinnam dostać 26grudnia, udało się nam i zobaczyłam dwie kreski 24 stycznia :)
Zrobiłam dwie bety wyniki :
27.01 1371
30.01 3352,4
Chce w czwartek zrobić betę jeszcze raz :) mega stresuje się bo długa droga za nami, mam endometriozę 2/3stopień i przeszłam laparoskopię, 3 miesiące temu poroniłam pierwszy raz, wiec teraz chodzę jak na szpilkach :) myślałam żeby iść do lekarza około 6 lub 8 luty aby potwierdzić ciąże :) myślicie że nie za szybko ?
Macie jakieś objawy ? Jak się czujecie ?
Pozdrawiam ❤️
z objawów to piersi mnie bola i mam czasem mdłości plus jestem bardzo senna 😴😴
 
reklama
Do góry