reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Cześć Dziewczyny. Po latach walki, dzięki procedurze in vitro zaszłam w ciążę. Termin mam na 28.08.23. Pisze dopiero teraz, bo do tej pory paraliżuje mnie strach i dopiero powoli zaczynam się cieszyć. Można jakoś do Was dołączyć?
Czy robiłyście test Nifty?
 
reklama
Hej prywatna grupa jest już zamknięta od blisko miesiąca, ale jak najbardziej możesz też pisać na tej myślę, że dziewczyny będą też odpowiadały jak będą miały chwilę i pojawi się jakiś temat
 
Hej prywatna grupa jest już zamknięta od blisko miesiąca, ale jak najbardziej możesz też pisać na tej myślę, że dziewczyny będą też odpowiadały jak będą miały chwilę i pojawi się jakiś temat
Wiem, tylko, że tu niestety nikt praktycznie nie zagląda, a fajnie by było przeżywać to wspólnie. Ja niestety nie byłam wcześniej gotowa żeby w ogóle wyszukać frazę "sierpniowe mamy". Trochę przykro.
W takim razie życzę każdej z Was wszystkiego dobrego i szczęśliwego rozwiązania.
 
Wiem, tylko, że tu niestety nikt praktycznie nie zagląda, a fajnie by było przeżywać to wspólnie. Ja niestety nie byłam wcześniej gotowa żeby w ogóle wyszukać frazę "sierpniowe mamy". Trochę przykro.
W takim razie życzę każdej z Was wszystkiego dobrego i szczęśliwego rozwiązania.

Myślę, że jak tylko zaczną się tu tematy to dziewczyny będą się udzielać.
Na pewno @Helilo robiła nifty może Ci coś podpowie
 
Witam :) ja podobnie bo 12.08.23

Wiem, tylko, że tu niestety nikt praktycznie nie zagląda, a fajnie by było przeżywać to wspólnie. Ja niestety nie byłam wcześniej gotowa żeby w ogóle wyszukać frazę "sierpniowe mamy". Trochę przykro.
W takim razie życzę każdej z Was wszystkiego dobrego i szczęśliwego rozwiązania.
Ja też przypadkiem wczoraj odkryłam "sierpniowe mamy" . Chyba dopiero zaczynam oddychać do tej pory były same obawy. 🙂
 
reklama
Do góry