reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być jeszcze ciąża?

reklama
Hej dziewczyny, mam już wyniki bety 136 a progesteron bo tez zrobiłam 26.

Tylko ze jak wchodzę w zakres referencyjny bety to jest ze pierwszy tydzień ciąży to od 205 do….

Napisane tez jest ze mniej niż 25 to wynik trzeba powtórzyć, ale wciąż nie wiem co oznacza moj bo wskazuje na ciąże, ale dlaczego nie ma go w widełkach?
 

Załączniki

  • 9FF2A496-2D69-4F85-A019-97CF22D880E5.png
    9FF2A496-2D69-4F85-A019-97CF22D880E5.png
    60,9 KB · Wyświetleń: 96
Hej dziewczyny, mam już wyniki bety 136 a progesteron bo tez zrobiłam 26.

Tylko ze jak wchodzę w zakres referencyjny bety to jest ze pierwszy tydzień ciąży to od 205 do….

Napisane tez jest ze mniej niż 25 to wynik trzeba powtórzyć, ale wciąż nie wiem co oznacza moj bo wskazuje na ciąże, ale dlaczego nie ma go w widełkach?
Przecież masz odpowiedź na zdjęciu które wkleilaś - oznacza wczesną ciążę.
 
Hej dziewczyny, mam już wyniki bety 136 a progesteron bo tez zrobiłam 26.

Tylko ze jak wchodzę w zakres referencyjny bety to jest ze pierwszy tydzień ciąży to od 205 do….

Napisane tez jest ze mniej niż 25 to wynik trzeba powtórzyć, ale wciąż nie wiem co oznacza moj bo wskazuje na ciąże, ale dlaczego nie ma go w widełkach?
Musisz powtórzyć po 48 h i sprawdzić przyrost
 
Witajcie
W tym miesiącu miałam bardzo dziwny cykl. Mianowicie cykle 27-29 dni a teraz w 24 dniu krwawienie które trwało 2 dni. Aktualnie 29 dzień zrobiłam test i cieniutka kreseczka. Powiedzcie czy jest sens powtarzać czy robić betę czy uznać go za negatywny? Może któraś z was coś doradzi na swoim przykładzie. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_20230311_154930.jpg
    IMG_20230311_154930.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 101
Hej dziewczyny, mam już wyniki bety 136 a progesteron bo tez zrobiłam 26.

Tylko ze jak wchodzę w zakres referencyjny bety to jest ze pierwszy tydzień ciąży to od 205 do….

Napisane tez jest ze mniej niż 25 to wynik trzeba powtórzyć, ale wciąż nie wiem co oznacza moj bo wskazuje na ciąże, ale dlaczego nie ma go w widełkach?
Gdy ja miałam 136, po dniu spodziewanej miesiączki nic dobrego z tego nie było
:(
 
reklama
Do góry