reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być jeszcze ciąża?

reklama
Witajcie
W tym miesiącu miałam bardzo dziwny cykl. Mianowicie cykle 27-29 dni a teraz w 24 dniu krwawienie które trwało 2 dni. Aktualnie 29 dzień zrobiłam test i cieniutka kreseczka. Powiedzcie czy jest sens powtarzać czy robić betę czy uznać go za negatywny? Może któraś z was coś doradzi na swoim przykładzie. Pozdrawiam
Coś tam przebija ale to chyba kreska fabryczna. Powtórz jutro rano z porannego moczu
 
Nie ma tu czego porównywać, każda z nas jest inna, mamy różnej długości cykle, owulację w innym dniu... Liczy się przyrost. Jedna wartość mówi tylko czy ciąża jest, a nie czy jest prawidłowa.
Prawda. Każda z nas jest inna i każda ciaza inna. Mi też tu pisałyście,że ważny przyrost ( który był dobry ) a nie wartość.
I niestety w moim przypadku dobry przyrost niczego dobrego i tak nie zwiastował, ciaza się nie rozwinęła, jestem po zabiegu 😪
 
Prawda. Każda z nas jest inna i każda ciaza inna. Mi też tu pisałyście,że ważny przyrost ( który był dobry ) a nie wartość.
I niestety w moim przypadku dobry przyrost niczego dobrego i tak nie zwiastował, ciaza się nie rozwinęła, jestem po zabiegu 😪
Bardzo mi przykro że Cię to spotkało 🙁
 
Prawda. Każda z nas jest inna i każda ciaza inna. Mi też tu pisałyście,że ważny przyrost ( który był dobry ) a nie wartość.
I niestety w moim przypadku dobry przyrost niczego dobrego i tak nie zwiastował, ciaza się nie rozwinęła, jestem po zabiegu 😪
Przykre, ale to też nie jest powód do tego, żeby straszyć innych. Prawidłowy przyrost nie gwarantuje niczego. Nawet bicie serca na USG nie gwarantuje, że ciąża przetrwa do końca i że dziecko będzie zdrowe. Niemniej są pewne wyznaczniki, które na danym etapie ciążt mówią o jej rozwoju i przyrost bety jest jednym z nich.
 
Przykre, ale to też nie jest powód do tego, żeby straszyć innych. Prawidłowy przyrost nie gwarantuje niczego. Nawet bicie serca na USG nie gwarantuje, że ciąża przetrwa do końca i że dziecko będzie zdrowe. Niemniej są pewne wyznaczniki, które na danym etapie ciążt mówią o jej rozwoju i przyrost bety jest jednym z nich.
Jedno wyklucza drugie.
Fakt jest taki, że nawet prawidłowy przyrost bety nie świadczy o tym, że ciaza się rozwija prawidłowo.
I nie piszę tego w celu straszenia, a świadomości.
Nie czułam się lepiej, gdy byłam tu zapewniana, że ciaża się rozwija, "bo tak wskazuje przyrost bety ".
Myślę nawet, że to zwiększyło moje rozczarowanie i ból po.
 
reklama
Jedno wyklucza drugie.
Fakt jest taki, że nawet prawidłowy przyrost bety nie świadczy o tym, że ciaza się rozwija prawidłowo.
I nie piszę tego w celu straszenia, a świadomości.
Nie czułam się lepiej, gdy byłam tu zapewniana, że ciaża się rozwija, "bo tak wskazuje przyrost bety ".
Myślę nawet, że to zwiększyło moje rozczarowanie i ból po.
Nic nie wyklucza. Prawidłowy przyrost bety w 5 tygodniu nie jest gwarantem tego, że tydzień później coś się nie podzieje. Czasami coś się zadzieje z dnia na dzień. Prawidłpwy przyrost bety oznacza, że ciąża się rozwija na ten moment, w którym badanie jest robione. To, że dzień czy dwa później może już nie być prawidłowo, to inna sprawa. Ale w dalszym ciągu nie ma co chodzić i straszyć innych.
 
Do góry