reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

reklama
My stosujemy Nivea (faktor30) i też sie robi biały powoli sie wchłania.Najgorsze jest to że smaruje sie nim30 min przed wyjściem na słonko a mi zawsze przypomina sie o kremie w trakcie ubierania i później Julek wychodząc na dwór jest nieco biały.:-D
 
My uzywamy do kąpieli i włosków Hippa lub Johnsona.Balsam róznie.Bużkę myjemy wodą przegotowana a smarujemy kremem też z Hippa.Teraz latem krem Nivea a chusteczki tez różne.Do prania proszek Persil lub Wizir.Do noska Marimer lub Nivea
 
Byłam ciekawa jak się sprawdzają pamperaki Huggies i wiecie co jestem strasznie z nich zadowolona! w Biedronce 66 szt za 39,90...
 
Moj mały ma zwykłe pieluchy TIP z reala za 26zł z groszami może są starszej daty bo ceratkowe i nie pachną fiołkami ale u mnie się sprawdziły , bez odparzeń . a chusteczeki mam z biedrony DADA lawendowe lub belle delfi. no cóż fundusze są kruche ;-)
 
My uzywamy naprzemian huggies i pampers. A co do chusteczek... Huggies odpadaja bo mi sie rwa przy wyciaganiu z opakowania. Moze ja jestem jakas niedelikatna ale przy nich tylko sie denerwowalam :-). Teraz uzywamy chusteczek ASDA takich firmowych sklepowych i nie narzekamy. Jak mieszkalam w Polsce to uzywalam DADA z Biedronki i uwazam ze sa najlepsze i super. Szkoda ze nie ma ich tutaj:-)
 
witam jestem gościnnie z innego wątku ale chciałam podzielić sie doswiadczeniem pieluchowym. Ja używam Pampersów i uwazam ze sa najlepsze. Poczatkowo uzywałam haggisów ale przeciekały i nie maja gumek.
Jezeli chodzi o chusteczki to tylko pampers sensitiv, próbowałam DZIDZIUŚ i Filip dostał strasznego uczulenia nie polecam. Pozdrawiam lipcowe mamy.
 
reklama
Do góry