reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak akcji serduszka

Klaudia246

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Maj 2021
Postów
66
Hej dziewczyny,
Właśnie wracam od ginekologa i niestety po pierwszej wizycie z płaczem.
Według obliczeń 6tc z czego pęcherzyk płodowy mniejszy od płodu o około tydzień…I najgorsze ze brak echo serduszka ,myślicie ze serce jeszcze może się pojawić? Ginekolog powiedział ze nie widzi takiej szansy ☹️☹️☹️
 

Załączniki

  • IMG_8896.jpeg
    IMG_8896.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 664
  • IMG_8895.jpeg
    IMG_8895.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 160
reklama
Hej dziewczyny,
Właśnie wracam od ginekologa i niestety po pierwszej wizycie z płaczem.
Według obliczeń 6tc z czego pęcherzyk płodowy mniejszy od płodu o około tydzień…I najgorsze ze brak echo serduszka ,myślicie ze serce jeszcze może się pojawić? Ginekolog powiedział ze nie widzi takiej szansy ☹️☹️☹️

Serduszko powinno pojawić się przy 4-6mm zarodka. Przy dobrym sprzęcie, umiejętnościach i warunkach nawet przy 3mm. U Ciebie z tego co widzę na wydruku zarodek na już 7mm, 7.5mm więc niestety faktycznie mała szansa na akcje serca 😥
 
Kochana naprawdę ciężko mi to powiedzieć, ale niestety nie wyglada to dobrze. Jak wyżej @olka11135 napisala, serduszko powinno się pojawić przy około 4mm, wiec przy 7mm ( jak u Ciebie) powinno zdecydowanie coś być. Lekarz powiedział co masz robić ?
 
Kochana naprawdę ciężko mi to powiedzieć, ale niestety nie wyglada to dobrze. Jak wyżej @olka11135 napisala, serduszko powinno się pojawić przy około 4mm, wiec przy 7mm ( jak u Ciebie) powinno zdecydowanie coś być. Lekarz powiedział co masz robić ?
Jutro bete a później albo zabieg w szpitalu ewentualnie tabletkę poronną
 
Niestety szansę prawie żadne przy takiej wielkości zarodka.
Jedyna szansa na cud to po prostu lekarz, który jest beznadziejny w usg o ma fatalny sprzęt.w szpitalu i tak zanim cokolwiek podadzą musi to potwierdzić drugi lekarz
 
Jutro bete a później albo zabieg w szpitalu ewentualnie tabletkę poronną
Jest to bardzo przykre, wiem coś o tym, przeżyłam to 3 razy, jesteśmy z Tobą, postaraj się nie godzić na zabieg niech Ci podadzą tabletkę lub poczekaj aż organizm sam się oczyścić, wówczas będziesz mogła szybciej starać się ponownie o maleństwo, bądź dzielna kochana 🌹🌹♥️
 
Jest to bardzo przykre, wiem coś o tym, przeżyłam to 3 razy, jesteśmy z Tobą, postaraj się nie godzić na zabieg niech Ci podadzą tabletkę lub poczekaj aż organizm sam się oczyścić, wówczas będziesz mogła szybciej starać się ponownie o maleństwo, bądź dzielna kochana 🌹🌹♥️

To co mówisz nie jestt prawdą.
Dla wielu kobiet zabieg łyżeczkowania jest dużo lepszy doa zdrowia psychicznego i wcale nir przekreśla starań w kolejnym cyklu
 
To co mówisz nie jestt prawdą.
Dla wielu kobiet zabieg łyżeczkowania jest dużo lepszy doa zdrowia psychicznego i wcale nir przekreśla starań w kolejnym cyklu
Mi lekarze powiedzieli, że po zabiegu łyżeczkowania ma się większą traumę i nie polecają po łyżeczkowaniu starań w kolejnym cyklu, ponieważ krwawienie może dłużej się utrzymywać, a jak trafi na lekarza, który nieumiejętnie tego dokona to będą powikłania, po co ryzykować
 
reklama
Mi lekarze powiedzieli, że po zabiegu łyżeczkowania ma się większą traumę i nie polecają po łyżeczkowaniu starań w kolejnym cyklu, ponieważ krwawienie może dłużej się utrzymywać, a jak trafi na lekarza, który nieumiejętnie tego dokona to będą powikłania, po co ryzykować

Łyżeczkowanie uchroniło mnie od załamania i prawdopodobnie uratowało resztki mojego zdrowia psychicznego. Może lepiej żeby lekarze nie próbowalibyśmy decydować co jest lepsze dla kobiecej psychiki. Mogłam też rozpocząć starania od razu po zakończeniu krwawienia, które trwało krócej niz tym miesiączka
 
Do góry