reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja po wizycie wszystko Ok 8+1
Fasolka ma 1.66 a serce bije 160. Nie mam żadnych przeczuć do do płci bo jedyny objaw ciąży jaki mam to senność 😀 chciałbym chłopca ale na dziewczynkę tez się nie obraze. Jestem przerażona w pracy jestem pewna siebie i jestem dobre w tym co robię a jestem przerażona bo nigdy nie zmieniłam pieluchy itd 😀😀
Luzik, ja pierwszą pieluchę zmieniłam właśnie swojemu dziecku 😂😂
 
reklama
O to będziemy mogły sprawdzić teorię na naszych przykładach 😁
No właśnie ciekawa jestem bo słyszałam właśnie z innych źródeł,że chłopiec to jak w dzień owu a dziewczynka jak poza tym czasem. Także ciekawa jestem bo wiem kiedy był seks, kiedy owu :p takz zobaczymy :) chociaż nie ukrywam,że z dziewczynką byłoby łatwiej bo mam pełne pudła ubrań na strychu i tak sobie postanowiłam,że dam córce imię po moich babciach.. wiecie w ciągu niecałego roku zmarły mi dwie babcie (jedna za drugą) i dziadek :( straciłam wszystkich... Moje cudowne dzieciństwo. A na koniec żeby było jeszcze bardziej przykro dwa dni po pogrzebie dziadka miałam łyżeczkowanie obumarłej ciąży na 10 tyg 😭. Nie wiem co na to mąż ale jakby miała być córka będzie Lilla/Lilianka Stanisława :)
 
Tutaj na forum jest chyba kilka takich tematów za które może się dostać po dupsku 🤣 widziałam też, że lepiej nie poruszać tematu l4
Hah a mnie to troche smuci. Kobieta kobiecie potrafi byc malo wyrozumiala. Ja w pierwszej ciazy stwoerdzilam ze skoro jest ok bede i chocby do konca pracowac bo czemu nie. Ale nie komemtowalam wyboru bratowej ktora of razu poszla na l4 mimo iz dobrze sie czula i problemow nie miala. Jednak u mnie szyjka okazala sie slaba i tak wyladaowalam na l4. W tej ciazy o wiele gorzej czuje sie juz od 6 tygodnia. Niskie cisnienie, nawrot arytmi a mialam dopoero co zabieg ma sercu, mdlosci i strasznie mi slabo. Wzielam od razu l4. Dzisiaj przedluzalam bo doszly plamienia i dalej mi fest slabo i brzuch boli. Bez wyrzutow sumienia siedze w domu i bede siedziec az sie nie ppczuje dobrze. I co komu do tego?
 
Ja chce pracować do końca i szybko wrócić na 4 h do pracy. jedni będą gadać super ze chce pracować a drudzy jak możesz tak szybko do pracy wrócić. Raczej tez nie będę karmic piersią będę ściągać mleko jak będzie i karmic butelka. Tez chce chociaż raz w miesiącu z soboty na nd wyspać się i iść do znajomych wiec dziecko bedxie u babci 😀 wychodzę z założenia szczęśliwe dziecko jest wtedy gdy są szczęśliwi
rodzice. Mamy obie nam obiecały ze beda brać jak będziemy czuli potrzebę a mieszkamy bardzo blisko siebie wiec czemu mam nie korzystać mam nadzieje ze wszystko się spełni 😀
 
Też słyszałam o tej teorii, że chłopca łatwiej mieć przy przytulaniu idealnie w owu. Właśnie dlatego, że plemniki z chromosomem żeńskim płyną wolniej i znacznie dłużej żyją (mogą dłużej poczekać na jajeczko z owu).
Dziewczyny, które robią nieinwazyjne testy prenatalne (Nifty, Harmony) mogą zaznaczyć opcję poznania płci przy badaniu 🙂 Także ja dowiem się na początku września 👀
 
Też słyszałam o tej teorii, że chłopca łatwiej mieć przy przytulaniu idealnie w owu. Właśnie dlatego, że plemniki z chromosomem żeńskim płyną wolniej i znacznie dłużej żyją (mogą dłużej poczekać na jajeczko z owu).
Dziewczyny, które robią nieinwazyjne testy prenatalne (Nifty, Harmony) mogą zaznaczyć opcję poznania płci przy badaniu 🙂 Także ja dowiem się na początku września 👀
a Ty je robisz po teście podwójnym czy przed? Zastanaiam się czy robić ten drogi test
 
reklama
Też słyszałam o tej teorii, że chłopca łatwiej mieć przy przytulaniu idealnie w owu. Właśnie dlatego, że plemniki z chromosomem żeńskim płyną wolniej i znacznie dłużej żyją (mogą dłużej poczekać na jajeczko z owu).
Dziewczyny, które robią nieinwazyjne testy prenatalne (Nifty, Harmony) mogą zaznaczyć opcję poznania płci przy badaniu 🙂 Także ja dowiem się na początku września 👀
jeśli chodzi o test czy będzie chłopiec. Moja koleżanka ma 3 synów każdy robiony w owulacji. Także tego 😀
 
Do góry