reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
A tak pęcherzyk wyglądał we wtorek 1 sierpnia, czyli 3 dni przed tym zdjęciem, które wrzuciłam wyżej. Więc coś tam się zmienia
Ja serio nie widzę w nim nic niepokojącego ale ginekologiem nie jestem....mój ostatni z USG był tak spłaszczony jak rogalik :p i to było przez to,że nie zrobiłam siku i pęcherz uciskal macicę... Będzie dobrze, nie ma co po kształcie pęcherzyka wróżyć
 
A teraz który jesteś już tydzień? Już wszystko unormowane?
Przepraszam, że tak dopytuje, ale naprawdę to mnie trochę uspokaja 🥺
Dzisiaj 10+5 według Ostatniej miesiączki. Różnica między OM A usg to u mnie 6 dni ale mówił że liczymy od OM.
Wizytę mam za dwa tygodnie, mam nadzieję że wszystko okej ale staram się tak pozytywnie myśleć
Kurde szkoda że nie mam zdjęcia szwagierki tego pecherzyka bo on był taki dziwny że sama się jej pytałam czy wszystko okej. Bo był taki jak plemnik. Okrągły i miał za sobą taki zwężajacy się jakby ogon. A u niej też wszystko okej.
 
Uważam ze powinno się chodzić do lekarza w 8 tygodniu. Ja poszłam w 6 i się denerwowałam. Koleżanka poszła w 5 i tez panika. Myśle ze ten 8 jest taki idealny. Ja drugi raz mam nadzieje ze nie będę w ciąży a wiem jedno ze na pewno drugi raz nie będę rodzic ale gdybym mogła cofnąć czas poszłabym na 1 wizytę właśnie dzisiaj 8 tydz
 
Uważam ze powinno się chodzić do lekarza w 8 tygodniu. Ja poszłam w 6 i się denerwowałam. Koleżanka poszła w 5 i tez panika. Myśle ze ten 8 jest taki idealny. Ja drugi raz mam nadzieje ze nie będę w ciąży a wiem jedno ze na pewno drugi raz nie będę rodzic ale gdybym mogła cofnąć czas poszłabym na 1 wizytę właśnie dzisiaj 8 tydz
Tak, ja tak samo. Poszłabym dopiero za tydzień na pierwsze usg i zaoszczędziłabym tyle stresu.
Siostra mi mówiła, żebym poczekała, ale ja nieeee, idę 😂
 
Tak, ja tak samo. Poszłabym dopiero za tydzień na pierwsze usg i zaoszczędziłabym tyle stresu.
Siostra mi mówiła, żebym poczekała, ale ja nieeee, idę 😂
To tak jak w pierwszej ciąży poszłam w 5tyg. I nie było jeszcze zarodka i miałam duży stres czy będzie. Teraz poszłam 5+5 i też 2 tygodnie stresu. Też myślę że ten 8tydzidn chyba taki najlepszy by był na pierwszą wizytę
 
Zastanawiam sie nad taką bransoletką "jestem w ciąż" nosiłyście coś takiego? Mysle o sytuacji gdyby coś sie stało, odpukac, zeby ktoś kto ma mi pomóc wiedział.
 
Dzisiaj 10+5 według Ostatniej miesiączki. Różnica między OM A usg to u mnie 6 dni ale mówił że liczymy od OM.
Wizytę mam za dwa tygodnie, mam nadzieję że wszystko okej ale staram się tak pozytywnie myśleć
Kurde szkoda że nie mam zdjęcia szwagierki tego pecherzyka bo on był taki dziwny że sama się jej pytałam czy wszystko okej. Bo był taki jak plemnik. Okrągły i miał za sobą taki zwężajacy się jakby ogon. A u niej też wszystko okej.
Ja powiem Ci, że w życiu bym nie pomyślała, ze kształt pęcherzyka ma jakieś znaczenie 🙄
Bardzo się cieszę, że u Was wszystko dobrze ❤️ to wszystko mi dodaje ogromnej siły
 
No ja wolę się wyżalić tu niż mówić niektóre rzeczy mężowi
Mąż zaraz mówi " przrstan już się nakręcac niepotrzebnie " albo " jak jest dobrze to będzie dobrze " " już nie wymyślaj" 🤐🫡
To ja już wolę was poczytać niż jego słuchać 😀
Mój tak samo 😂 "wymyślasz sobie", "przecież wszystko będzie ok"
O wszystkim można z nim pogadać, ale takie żale ciążowe to wolę tu wylewać 😅
 
reklama
Do góry