reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Jak mogę cos doradzić to dla takiego noworodzia lepsze są całe zapinane na guziki a najlepiej to jeszcze w obydwie nogi jeśli chodzi o pajacyki . Kopertowe body też dużo wygodniejsze na początek do zakładania,jeśli któraś nie ma obejścia z dziećmi :D później to wiadomo już jest łatwiej
Ooo, dzieki ;) bede takich szukać :) One są na zamek tylko zrobiłam zdjęcie od d... strony 😁 myślę, że na początek będę bała się cokolwiek ubrać maluchowi 🫣 przeraża mnie sama ta myśl 🫣 siedziałam z siostrzeńcami jak byli starsi - mieli już kilka miesięcy. Z takim bobasem nigdy! 🫣 więc pewnie na poczatku samo body będę ubierać jakieś 10 minut. Nie mówiąc już o mężu 😁 dwa metry chłop ma i dłoń jak dwie moje. On dopiero bedzie sie bał zrobić cokolwiek przy nim. Będzie wesoło 🫣

Aaa i najbardziej mnie przerażają kąpiele 🫣 praktycznie początek ciąży a cały czas mam obawy, że nie dam rady :/
 
reklama
Ooo, dzieki ;) bede takich szukać :) One są na zamek tylko zrobiłam zdjęcie od d... strony 😁 myślę, że na początek będę bała się cokolwiek ubrać maluchowi 🫣 przeraża mnie sama ta myśl 🫣 siedziałam z siostrzeńcami jak byli starsi - mieli już kilka miesięcy. Z takim bobasem nigdy! 🫣 więc pewnie na poczatku samo body będę ubierać jakieś 10 minut. Nie mówiąc już o mężu 😁 dwa metry chłop ma i dłoń jak dwie moje. On dopiero bedzie sie bał zrobić cokolwiek przy nim. Będzie wesoło 🫣

Aaa i najbardziej mnie przerażają kąpiele 🫣 praktycznie początek ciąży a cały czas mam obawy, że nie dam rady :/
Są takie wkłady fajne do wanienki widziałam że kładzie się na nie dziecko mam co prawda niemiałam przy swoich dzieciach ale jeśli teraz będzie wszystko ok to se kupie przy większym dziecku jak się kąpię samemu a już zaczyna się wiercić np 3 miesiące czy 4 to nie dość ze reka boli plecy od schylania dziecko w wodzie śląskie niewiem czemu wcześniej tego nie kupiłam myślę że fajny gadżet
 
Dziewczyny a ja wracam z pytaniem które chyba już kiedyś zadawałam. Jaki macie śluz i szyjkę?

Ja zauważyłam ze raz na jakiś czas wyleci ze mnie nieco więcej śluzu (typu glutek) co spowodowało ze zaczęłam te szyjkę sprawdzać.

I wydaje mi się ze jest na tyle miękka i otwarta nawet na cały opuszek palca a ona przypadkiem nie powinna byc twarda i zamknięta?
 
Oho. To ja dorzucę kolejną rzecz do listy! Wątróbka nie jest zalecana w ciąży. Bodajże ze względu na szkodliwość witaminy A w nadmiarze... trzeba doczytać

A znowuż ja mam e-book dr lifestyle i tam feta nie jest na liście zakazanych serów. Specjalnie Zwróciłam na to uwagę 🤔
Ooo i jak ta ksiazka dr lifestyle? Bardzo ja lubię, mam kilka jej diet (rzadko kiedy stosowalam w calosci, bo leniwa dupa jestem, ale wyrywkowo lubie jej pomysly na obiady). Jak sie dowiedzialam o ciazy pomyslalam - a dopiero co ksiazka moniki wyszla i sie promocja na nia skonczyla. Warto kupic? Jakies ciekawe rady?
 
Dziewczyny a ja wracam z pytaniem które chyba już kiedyś zadawałam. Jaki macie śluz i szyjkę?

Ja zauważyłam ze raz na jakiś czas wyleci ze mnie nieco więcej śluzu (typu glutek) co spowodowało ze zaczęłam te szyjkę sprawdzać.

I wydaje mi się ze jest na tyle miękka i otwarta nawet na cały opuszek palca a ona przypadkiem nie powinna byc twarda i zamknięta?
Co do śluzu to też miałam na początku wątpliwości, bo wszędzie czytałam że biały, kremowy i gesty, a u mnie bardziej taki, jak przy dobrym podnieceniu po prostu 😅 taki poślizg, czasem w formie glutka.

Szyjki nie dotykam, boje się że bakterie wprowadzę 😅
 
Dziewczyny zaszalałam i kupiłam 3 pizamki uniwersalne 😁mój pierwszy dzieciecy zakup ! ❤️ nie mogłam się powstrzymać i ciągle przeglądam te ciuszki. Takie cudne są 🥰
piekne zdobycze 😍 ja juz tez sie nie moge powstrzymac ale jeszcze chwilke zaczekam, pewnie ubranek w rozmiarze 56 kupie tylko kilka sztuk a wiecej 62,68 🙂 bo ostatnie dziecko w 56 dlugo nie pochodzilo 🙈
 
reklama
Dziewczyny a ja wracam z pytaniem które chyba już kiedyś zadawałam. Jaki macie śluz i szyjkę?

Ja zauważyłam ze raz na jakiś czas wyleci ze mnie nieco więcej śluzu (typu glutek) co spowodowało ze zaczęłam te szyjkę sprawdzać.

I wydaje mi się ze jest na tyle miękka i otwarta nawet na cały opuszek palca a ona przypadkiem nie powinna byc twarda i zamknięta?
Tez soe tym stresuje. U mnie lekarz przy badaniu stwoerdzil ze szyjka bardzo miekka. Zobaczymy co bedzie na kontroli 21
 
Do góry