reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wiecoe jaka ta moja bratowa-od tej malej co sie irodzila w lipcu-jest popierdol...na🤦‍♀️🤦‍♀️wczoraj spedzila 3 godziny na sorze z dzieckiem od 2 w nocy bo miala miala.....37.8stopni goraczki😱🤦‍♀️ Tragedia.Naraza dziecko na zarazenie sie innymi chorobami bo dziecko ma stan podgoraczkowy.No ja jezdzilam po lekaezach bo mala miala wieczny katar ktpry okazal sie nie katarem,no ale na litosc boska z taka temperatura😱😱
 
reklama
Wiecoe jaka ta moja bratowa-od tej malej co sie irodzila w lipcu-jest popierdol...na🤦‍♀️🤦‍♀️wczoraj spedzila 3 godziny na sorze z dzieckiem od 2 w nocy bo miala miala.....37.8stopni goraczki😱🤦‍♀️ Tragedia.Naraza dziecko na zarazenie sie innymi chorobami bo dziecko ma stan podgoraczkowy.No ja jezdzilam po lekaezach bo mala miala wieczny katar ktpry okazal sie nie katarem,no ale na litosc boska z taka temperatura😱😱
Nooo, dziwne to. Chyba jest mocno przewrażliwiona, co?
 
To sie nazywa choroba psychiczna.Uwazam ze ona powinna sie zbadac psychiatrycznie i mowie to nie dlatego ze sie do niej nie odzywam.ale tak jest.Dla mnoe ona jest mocno zaburzona,ma.manie zbieractwa,jeat zakupoholiczka no i najmadrzejsza w calej wsi😱🤦‍♀️🤣
To że najmądrzejsza w całej wsi to też bym jej nie lubiała😂
 
Wiecoe jaka ta moja bratowa-od tej malej co sie irodzila w lipcu-jest popierdol...na🤦‍♀️🤦‍♀️wczoraj spedzila 3 godziny na sorze z dzieckiem od 2 w nocy bo miala miala.....37.8stopni goraczki😱🤦‍♀️ Tragedia.Naraza dziecko na zarazenie sie innymi chorobami bo dziecko ma stan podgoraczkowy.No ja jezdzilam po lekaezach bo mala miala wieczny katar ktpry okazal sie nie katarem,no ale na litosc boska z taka temperatura😱😱
Wiesz , nie dokonać się zgadzam. Niektóre dzieci przy takiej temperaturze bardzo źle się czują. Nie zapominajmy, że to jest maluszek. I tutaj bardzo szybko stan może się pogorszyć.
Sama z moim bąkiem byłam w szpitalu " tylko z katarem " jak miał miesiąc, ale katar był tak zapychajacy,że moje dziecko miało problemy z oddychaniem. Jak mu w szpitalu ściągnął gluta specjalna maszyna to dopiero było widać poprawę.
 
Wiesz , nie dokonać się zgadzam. Niektóre dzieci przy takiej temperaturze bardzo źle się czują. Nie zapominajmy, że to jest maluszek. I tutaj bardzo szybko stan może się pogorszyć.
Sama z moim bąkiem byłam w szpitalu " tylko z katarem " jak miał miesiąc, ale katar był tak zapychajacy,że moje dziecko miało problemy z oddychaniem. Jak mu w szpitalu ściągnął gluta specjalna maszyna to dopiero było widać poprawę.
Ja tez z katarem latalam po laryngologach i pediatrach ale tez mialam wrazenie ze ona nie moze oddychac.Ale moja bratowa nie podala nawet dziecku zadnego leku na gpraczke wiec noe wiadomo czy byla taka konoecznosc
 
reklama
Do góry