reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

ja siedziałam też w wannie z chlodną wodą, ale to samo, ledwo na chwilę...

Ale też wyczytałam, że kilkudniowa gorączka najgorsza - więc mam nadzieję, że tych kilka godzin w nocy to nie był dramat. Rozmawiałam z położną i powiedziała, że z reguły ta pierwsza noc najgorsza i że już ta temperatura powinna bardziej reagować na paracetamol. Mam nadzieję, że tak będzie

A jak teraz się czujesz?

Ty jak się czujesz? Udało Ci się coś zbić temperaturę?
 
reklama
Dziewczyny chorusy - zycze zdrowia z calych sil! My powoli wychodzimy na prosta. Ale chyba juz nigdy nie spojrze na mleko z miodem i czosnkiem 🤢
Ciebie drapało w gardle? Brałaś coś konkretnego na to? Ja zawsze sięgam po chlorchinaldin, ale teraz się boję, że może zaszkodzić
 
Ja biore. Wstyd się przyznać ale paluchem :) jakoś nie wyobrażam sobie wkładać tego patyka plastikowego...
No właśnie ja wkładam tym patykiem i dzisiaj musiałam to zrobić na stojąco i tak sobie zaryłam tam w środku że masakra... Oczywiście już zawał, bo w łazience przed USG pełno krwi... Ale to pewnie od tego właśnie.

Kropek urósł, serduszko 130/min, wszystko w normie 🥰 Za 4 tygodnie zdecydowałam za radą lekarki, że zrobię NIFTY. Wtedy już wszystko będzie wiadomo
 
No właśnie ja wkładam tym patykiem i dzisiaj musiałam to zrobić na stojąco i tak sobie zaryłam tam w środku że masakra... Oczywiście już zawał, bo w łazience przed USG pełno krwi... Ale to pewnie od tego właśnie.

Kropek urósł, serduszko 130/min, wszystko w normie 🥰 Za 4 tygodnie zdecydowałam za radą lekarki, że zrobię NIFTY. Wtedy już wszystko będzie wiadomo

Ja robilam nifty ale mysle ze to strata kasy, gdybym miala wskazania teraz zrobiłabym amnio.
Ciesze sie bardzo, ze kropek urósł ❤️❤️ pewnie gdybys nie badala bety nie wiedzialabys nawet, ze cokolwiek idzie źle ;)
 
Ja robilam nifty ale mysle ze to strata kasy, gdybym miala wskazania teraz zrobiłabym amnio.
Ciesze sie bardzo, ze kropek urósł ❤️❤️ pewnie gdybys nie badala bety nie wiedzialabys nawet, ze cokolwiek idzie źle ;)
Dokładnie. Zła jestem na siebie, że w ogóle badałam te przyrosty... Z drugiej jednak strony jak zrobię test, to będę wiedziała co robić. A gdyby nie beta, to testu bym nie miała nawet w planach
 
Ja robilam nifty ale mysle ze to strata kasy, gdybym miala wskazania teraz zrobiłabym amnio.
Ciesze sie bardzo, ze kropek urósł ❤️❤️ pewnie gdybys nie badala bety nie wiedzialabys nawet, ze cokolwiek idzie źle ;)
Ale amino to inwazyjne badanie a sprrawdza to samo (czułość zbliżona ibu badań).
Czemu amino według Ciebie lepsza a nifty to strata kasy?
 
reklama
Ja tam wolę NIFTY. Chyba balabym się amniopunkcji. Czytałam że bywają powikłania. A tu szybko, bezboleśnie, bez możliwości powikłań i jeszcze poznam płeć. Trochę cena przeraża, ale przy tym ile kosztuje dziecko to jest kropla w morzu ,😅😅
 
Do góry