reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Tycia fajowa serio ja wybralam taki kolor bo pomarncze brazy niebieski to kolory Szymonka najlepiej w nich wyglada a najgorzej w czerwonym :szok: jak burzczek
 
Dzieki
Ja bardzo lubie dla maluchow pomarancze połaczone z szarościa albo bezami;-).Nie wiem w jakich kolorach jest Konradowi ładnie:-D,chyba we wszystkich;-):-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja dzis bylam na lowach w C&A bylo prawie wszystko o 50% przecenione dla Jenni pizamka z kubusiem puchatkiem,dla mnie bluzeczka nawet mi sie podoba duzego wyboru niemialam w XS-ach,dla meza spodnie,dla Jacki komplet na rozpoczecie roku , dla Chrisa spodenki 3/4 i dla syna od kolezanki na roczek super 3 czesciowy komplet z kubusia puchatka:tak:
 
Do góry