reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Ja tez jescze nic nie kupilam, ciuszki mam po synciu (no chyba ze bedzie dziewuszka) Czekam na jutrzejsze usg i jak bede znala juz plec to pewnie zaczne powoli cos kupowac.:tak:
 
Myślę, że zakupy ubrankowe zacznę jesienią. Na razie kupiłam książeczki
1. 50 bajek do czytania na głos "Poczytaj mi mamo"
2. "dzień czekolady" bo polecją
Sama nie wiem czy to bardziej dla bąbelka, czy dla mnie:blink:
72ca7aa1f2.png
 
Hej Agatkas spodnie czaderskie:-) ale powiedz mi czy widziałaś je już na żywo? bo jestem ciekawa jak wygląda ich góra?


Yoka: Spodenki są ekstra! Pod brzuszkiem są wiązane a wyzej wykończone mięciutkim ściągaczem, który narazie mogę sobie wywija i wygląda super:) Jak mi mama skróci to zrobie zdjęcie i Ci wyślę.
 
Agatkas ja jestem nauczycielem i mam takie skrzywienie kupuje córci ksiązki i przyzwyczajam ja do czytania i musze powiedzieć ze czasem siedzi grzecznie i słucha a czasem przewraca kartki w książeczkach ze nie nadążam czytac mówię do niej ze pewnie robi tak jak jej sie nie podoba bajeczka;-)
 
No wreszcie dotarły moje rybaczki! Są naprawdę fajne. Leciutkie, przewiewne. Przydają się na lato.
 
reklama
Ja kupilam dzidziusiowi książeczki, wierszyki w twardej oprawie, zebym miała co czytać maluszkowi. Oprocz tego mam kupionych kilka ciuszków i upatrzony wózek.
 
Do góry