reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Dziewczyny ja dzisiaj 11 DPO i zmartwiłam się bo jestem na progesteronie a mam czerwone plamienia i to taka trochę żywą krwią. Miała któraś z was tak że plamiła na progesteronie ?
 
Dziewczyny ja dzisiaj 11 DPO i zmartwiłam się bo jestem na progesteronie a mam czerwone plamienia i to taka trochę żywą krwią. Miała któraś z was tak że plamiła na progesteronie ?
Mi luteina tak przyspieszała okres ze 11 dpo już dostawałam, na pewno to nie to @?
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was orientuje się, czy grzanie pleców ma jakiś wpływ na kobiecą płodność? 😆😅 Wiem że to może głupie pytanie, ale zaczęłam się zastanawiać, bo w sumie narzeczony ma nie przegrzewać jajek i sauna i gorące kąpiele odpadły. A ja mam problem z lędźwiami i często jeżdżę w aucie z podgrzewany siedzeniem albo używam poduszki elektrycznej na lędźwie. 🫠🤔 Któraś z Was coś kojarzy? A jak to było z tym gorącymi kąpielami? Tam był jakiś moment w którym się nie miało ich brać w cyklu? Bo też mi coś świta i już od paru miesięcy nie kąpałam się w wannie właśnie bo sobie coś zafiksowałam, że nie mogę. 😅
 
Mi luteina tak przyspieszała okres ze 11 dpo już dostawałam, na pewno to nie to @?
Wlaśnie podejrzewam że @ choć to nie mój czas no ale cykl stymulowany więc to trochę inaczej. Nic jutro 12 DPO, jak test biały to odstawiam proga i pewnie się rozkręci @.
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was orientuje się, czy grzanie pleców ma jakiś wpływ na kobiecą płodność? 😆😅 Wiem że to może głupie pytanie, ale zaczęłam się zastanawiać, bo w sumie narzeczony ma nie przegrzewać jajek i sauna i gorące kąpiele odpadły. A ja mam problem z lędźwiami i często jeżdżę w aucie z podgrzewany siedzeniem albo używam poduszki elektrycznej na lędźwie. 🫠🤔 Któraś z Was coś kojarzy? A jak to było z tym gorącymi kąpielami? Tam był jakiś moment w którym się nie miało ich brać w cyklu? Bo też mi coś świta i już od paru miesięcy nie kąpałam się w wannie właśnie bo sobie coś zafiksowałam, że nie mogę. 😅
U mężczyzn tak jest bo naturalnie jądra potrzebują do poprawnej pracy niższej temperatury niż temperatury ciała. Nie bez powodu są umieszczone poza ciałem w worku mosznowym 😁 Ale kąpiele, szczerze mówiąc nie wiem choć chyba coś była kiedyś mowa o tym że nie powinno się brać długich kąpieli w gorącej wodzie 🤔
 
reklama
Do góry