reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

keyko super leżaczek ale tylko od 0 do 9kg ja polecam taki :-) równie piękny i funkcjonalny
LEŻACZEK BUJACZEK FISHER PRICE WIBRACJE NOWY!!! (378868964) - Aukcje internetowe Allegro

Psiaki i kociaki na tapecie my mamy Goldenke Retrivera ;) cudo, choć na razie nie zauważa Julianny wiem że jak mała podrośnie nie odstąpi jej na krok :happy2:

Fajne te bujaczki, może też jakiś wybiorę. Jak narzie Bartusiowi wystarcza karuzela i mata edukacyjna, popatrzy, pogaworzy, pouśmiecha się i zasypia...kochane dziecko.

Minka_12 zazdroszczę ci psinki:tak:, ale ty mieszkasz w domciu z ogródkiem, tak?
 
reklama
keery1 mieszkamy w szeregowcu z maleńkim ogródkiem, ale nasza psina to domowy psiak ;) ale jak mieszkałam w bloku to tez psinę miałam ;-) my to duża rodzinka jesteśmy :-D
 
Ja mam 2 kundelki i kota.:tak:

Haniusia była grzeczna przez cały dzień, praktycznie non stop spała, obudziła się ok 17:30 i płakała do kąpieli, chyba była nadal śpiąca, ale dałam radę wykąpać, nakarmić i zasneła na ramieniu. Śpi a ja wybieram się do knajpy ustalać menu na chrzciny. Chociaż troszkę poczuję się tak jakbym wyszła gdzieś wieczorkiem.:-p
Dziewczyny co robiły chrzciny w lokalu ile mniej więcej płaciliście za osobę???
Ja się zastanawiam czy w lokalu robić imprezę czy na ogrodzie i zamówić catering.:eek:
 
keyko super leżaczek ale tylko od 0 do 9kg ja polecam taki :-) równie piękny i funkcjonalny
LEŻACZEK BUJACZEK FISHER PRICE WIBRACJE NOWY!!! (378868964) - Aukcje internetowe Allegro
Ambitnie przeczesuję allegro w poszukiwaniu leżaczkowego ideału. Czy ten model pozycje leżącą ma płaską, czy pod katem. Chyba pod katem raczej?:dry:

Karuzela Młodego ciekawi z rzadka i krótko. Potem wpada w panikę, macha rękami, więcej uspokajania niż zabawy. To przez melodię zdaje mi się.:szok:
Hitem od samego początku są obrazy z mieszkania - te z czerwonym, hit nad hitami obraz czarno-czerwony na tle białej ściany. Leży i patrzy. Więc prędzej malarz niż muzyk będzie z niego:-D:cool2:

Dziewczyny co robiły chrzciny w lokalu ile mniej więcej płaciliście za osobę???
Ja się zastanawiam czy w lokalu robić imprezę czy na ogrodzie i zamówić catering.:eek:
Nie mieszkam w dużym mieście, wiec ceny są inne. Zależy od menu. Takie przyzwoite ale bez rewelacji ( czyli, ze sałatka grecka skończy sie zanim zdążę spróbować) coś ok.60. Bez ciast .
Ja robię w plenerze.Zamówiłam ciasta póki co.Reszta za sprawą zmowy brygady cioć będzie swojskie.
Na razie jeszcze robię zaproszenia.
Ludzie mi sie wpraszają więc czuje sie jakbym drugie wesele robiła:eek:
 
Ostatnia edycja:
Więc prędzej malarz niż muzyk będzie z niego:-D:cool2:
Ludzie mi sie wpraszają więc czuje sie jakbym drugie wesele robiła:eek:
Hania też obrazami się interesuje i aparatami fotograficznymi.

Mój mąż naprosił 40 osób :szok::szok: własnie wróciłam ze spotkania i się okazuje że 50 zł catering bez obsługi, 70 zł w lokalu :eek: Wybrałam pierwszą opcję.
 
Dotkass, gratuluję zakupu auta! My czekamy na nasze, powinniśmy już nim jeździć w ciągu 2 tygodni. Tzn. głównie ja będę jeździła, bo mąż służbowym.... ;-);-)

Widzę, że organizacja chrzcin to jest większa impreza... u nas na razie cisza na ten temat.

Mikołaj od kilku dni robi się koszmarnie niespokojny wieczorem, nie potrafi się wyciszyć przed snem, tylko przy cycu się uspokaja - nawet jak nie chce jeść, tylko sobie potrzymać w buzi :blink: i wtedy smoczka nie chce tylko właśnie przytulić się do cyca. Staram się wieczorkiem siedzieć z nim w pokoju bez zapalania zbyt dużo światła, żeby było w miarę cicho... a on i tak wpada w histerię, mały biedaczek.
 
reklama
Dzień dobry Majóweczki

Pogódka dziś cudna, więc zmykamy szybciutko na spacerek (tzn. nie w tej chwili :-D)
co do piesków, to ja mam owczarka niemieckiego i sznaucerke olbrzymkę.
Owczarek ma 3 lata i zaakceptował Małego od razu. Teraz jak zostawiam wózek na podwórku lub tarasiem, to się pod nim kładzie i nie odchodzi na krok. Problem w tym, że jak ktoś obcy wchodzi na naszą ulicę, to mój pies chciałby go zjeść i wtedy już jest po spaniu Szymona :eek::eek::eek:... cóż psina ma dobre chęci.
Jednak nasza sznaucerka (wiekowa kobieta-rozpieszczona na maxa) zachowuje się tak, jakby nic sie w domu nie zmieniło... tzn. nie zauważa Małego, więc na nią muszę uważać, bo nie wiem, co jej odbije. W ogóle zrobiła się zazdrosna i strasznie niegrzeczna.

Życzę miłego dzionka i buziaki dla majowych szkrabów
 
Do góry