reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Sofik
zaczynam sie zatanawiac czy u mnie wszystko ok skoro u Ciebie jak sie przemęczasz masz plamienia a ja idac do pracy tez sie troche przemeczam bo dzwigam fotel wazący 20kg,i cala reszte sprzetu i nic mi sie takiego nie dzieje(odpukac) mam nadzieje że na usg nie okaze sie ze mam puste jajo płodowe :-(
 
reklama
Sofik, zQo - trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze, bądźcie dobrej myśli.
Dziewczyny, jeśli dziś jestem dokładnie w 6 tygodniu 4 dniu ciąży, to gdy chcę komuś powiedzieć tak ogólnie o ciąży, to powinnam mówić, że to szósty tydzień czy siódmy?:confused:
 
jeszcze 6 tydzien :-)



Leganza to co Ty w pracy robbisz ze takie ciezary nosisz, uwazaj kochana na siebie i lepiej tego nie rob.


ja nie mam doswidczen z poronieniem i bardzo sie boje tego, mam nadzieje ze bedzie ok.


dzisiaj folika nie wzielam mli mnie ale mniej ...nie wiem juz sama co mam zrobic po foliku jest masakra...
w pierwszej ciazy bralam kwas foliowy ktory przypisal mi gin na recepte czysty bez dodatkow sfinskich byl ...chyba przejde sie do niego... bedac u rdzicow.


udanego wypoczynku mamusiu
 
Sofik, zQo - trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze, bądźcie dobrej myśli.
Dziewczyny, jeśli dziś jestem dokładnie w 6 tygodniu 4 dniu ciąży, to gdy chcę komuś powiedzieć tak ogólnie o ciąży, to powinnam mówić, że to szósty tydzień czy siódmy?:confused:

Jak chesz to mozesz powiedziec, przeciesz to tylko roznica kilku dni...

zaczynam sie zatanawiac czy u mnie wszystko ok skoro u Ciebie jak sie przemęczasz masz plamienia a ja idac do pracy tez sie troche przemeczam bo dzwigam fotel wazący 20kg,i cala reszte sprzetu i nic mi sie takiego nie dzieje(odpukac) mam nadzieje że na usg nie okaze sie ze mam puste jajo płodowe :-(

ciesz sie ze nic sie nie dzieje , ze nie masz krwawien... Nie kazdy po przemenczeniu ma krwawienia. Badz dobrej mysli do 8 juz nie dlugo....
Ja mam sie ciegle martwic,ale M mi mowi ze nie moge tyle myslec.

WIARA CZYN CUDA - musze w to wierzyc...
 
Ostatnia edycja:
Myfa80
Jestem kosmetyczką i mam firme prowadzącą usługi kosmetyczne na telefon.
Sofik
Prwada za duzo jak sie mysli to człowiek sobie głupoty wmawia, teraz jestem na etapie pustego jaja płodowego i ciąży pozamacicznej:-(
Mam pytanie na suwaczku masz ciąże liczoną od pierwszego dnia ostatniej @ ?
 
Ostatnia edycja:
Leganza teraz wszytsko jasne :-)

nie ma co myslec za duzo bedzie dobrze....



a to dla Sofika 7 tydzień ciąży:
Kiedy Twoja macica zaczyna się powiększać, możesz odczuwać tępy ból w podbrzuszu. U niektórych kobiet pojawia się także skąpa czerwonawa lub brązowawa wydzielina z pochwy. Jeśli dolegliwości nie są zbyt silne, wszystko zapewne jest w porządku - powinny one osłabnąć w kolejnych trymestrach. Jednak w razie wątpliwości nie wahaj się powiadomić swojego lekarza.
 
Prwada za duzo jak sie mysli to człowiek sobie głupoty wmawia, teraz jestem na etapie pustego jaja płodowego i ciąży pozamacicznej:-(

za duzo czytamy, ja to tak sobie mowie w 1 ciazy nic nie cyztalam i bylo OK.
Zastanawiam sie czy nie przestac pisac jakis czas na forum, ale ciegnie mnie zeby sie wam wyzalic i cosik napisac.
Nie mozmey myeslec negatywnie teraz przez jakis czas zajelam sie czyns w domu nie myslalam to nawet mnie brzuch nie bolal...
A tak jak mowi moj M ze niegatywne myslenie ma zly wplyw na to co sie dzieje i mozna sobie rozne rzeczy wmowic...
WIec GŁOWA DP GÓRY co nie??????????:tak:
Tak od dnia @ czyli ostania 26 czerwca

Mamuska UDANYCH WAKACJI
 
jeszcze 6 tydzien :-)

Myfa80 - dzięki:-)
Leganza - myślę, że na pewno nie powinnaś dźwigać ciężarów typu 20kg!

A co do myśli najróżniejszych niespokojnych, to chyba każda z nas je ma. Ja np. teraz martwie się, że może jest coś nie tak, bo mnie najpierw pobolewał lekko brzuch, a teraz nie. A gdyby bolał, to pewnie bym się martwiła, że boli:baffled:
 
miotlica
wiem ze nie powinnam ale jakos ciezko przezyc za 1,5zł z wypłaty męza no i jeszcze ten pogiety zus firme mam od 1 marca takze do wrzesnia( od założenia firmy musze płacić pól roku zus, żeby cos dostac) nawet na L4 nie moge pojść a zus musze płacić bo inaczej we wrzesniu nic nie dostane jak pojde na L4
Sofik
a ja mialam 13 czerwca w piatek
 
Ostatnia edycja:
reklama
a to dla Sofika 7 tydzień ciąży:
Kiedy Twoja macica zaczyna się powiększać, możesz odczuwać tępy ból w podbrzuszu. U niektórych kobiet pojawia się także skąpa czerwonawa lub brązowawa wydzielina z pochwy. Jeśli dolegliwości nie są zbyt silne, wszystko zapewne jest w porządku - powinny one osłabnąć w kolejnych trymestrach. Jednak w razie wątpliwości nie wahaj się powiadomić swojego lekarza.

Oj to mnie troche pocieszyłas... tylko ze u mnie to dopiero 5 tyg. :sorry2:
 
Do góry