reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

Wystarczy zwykły spirytus z monopolowego :-) rozcieńczony z wodą w stosunku 2/3 chyba.[/quote]
Dokadnie tak ja wlasnie taki sklepowy uzywalam do maludow i tez stosowalam patyczki a nie waciki.
 
reklama
Pieluszki raczej bede uzywac pampers,choc jeszcze nie rozgladalam sie za innymi;-).Pepuszek tez bede przemywac spirytusem,specjalnie z PL wzielam,bo tutaj niczym nie karza przemywac:szok:
 
Nam położna powiedziała żeby pępek przemywać spirytusem kupionym w spożywczaku i część rozrobić 2/3 ale część zostawić nierozrobionego i po kąpieli przemywać takimnierozrobionym a w ciągu dnia jak jest potrzeba to słabszym. A pieluszki odwijać żeby nie stykały się z pępkiem żeby szybciej się wygoił.
I też zalecała raczej patyczki.
 
M cos mówił że może dorobi jeszcze półeczek...zobaczymy w praniu. Mam nadzieję, ze Hania da mamie trochę miejsca w szafie;-)
 
Martynka do mnie przed chwila dotarl kombinezonik wlasnie od tego sprzedawcy tyle ze ten
.:HAPPY CHILD:. uroczy kombinezon ok.62 beige (416501816) - Aukcje internetowe Allegro
i ja myslalam ze to jest sciema z tym w aukcji ze 6/9 miesiecy ale widze ze naprawde...on jest jakis duuzy, no i nagle nigdzie nie jest napisane ze to na 62 cm jak w aukcji tylko na metce6/9. zanim Rafalek do niego dorosnie to juz wiosna bedzie:/nie bede odsylac im tego bo cena jest za niska zeby sie oplacalo....najwyzej bedzie Rafalek miec duzo miejsca:)
acha ale tak poza tym to jest baardzo ladny:)
 
reklama
Martynka do mnie przed chwila dotarl kombinezonik wlasnie od tego sprzedawcy tyle ze ten
.:HAPPY CHILD:. uroczy kombinezon ok.62 beige (416501816) - Aukcje internetowe Allegro
i ja myslalam ze to jest sciema z tym w aukcji ze 6/9 miesiecy ale widze ze naprawde...on jest jakis duuzy, no i nagle nigdzie nie jest napisane ze to na 62 cm jak w aukcji tylko na metce6/9. zanim Rafalek do niego dorosnie to juz wiosna bedzie:/nie bede odsylac im tego bo cena jest za niska ze by sie oplacalo....najwyzej bedzie Rafalek miec duzo miejsca:)
acha ale tak poza tym to jest baardzo ladny:)

Hmm ja go dopiero dzisiaj zamówiłam, wiec moze napisze do nich ze jednak 56 chce.
 
Do góry