reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

reklama
ten twix brzmi pysznie ale kalorii to to ma a ja muszę troszku zadbać o siebie:-) a ty magdziarko chuderlaku jeden możesz sobie na to pozwolić:-p
 
Najgorsze jest to że sama zjadłam całą blachę - Olek nie lubi mąż powiedział że za słodkie. Własnie wcinam ostatni kawałek:szok:

Jedz Magdziarka, jedz, może troszkę utyjesz ;-) bo normalnie w kompleksy wpadam jak patrzę na Twoją zgrabną figurkę :tak:

Ja właśnie nalepiłam pierogów, bo miałam straszną ochotę. Będą na jutro na obiad. Część zamroziłam na czarną godzinę (czyt. na wypadek totalnego lenistwa ;-):-D)
 
Poproszę przepis na rogaliki...taką mam ochotę upiec malutkie pyszniutkie rogaliki ale nie mam żadnego sprawdzonego przepisu. Tylko co do środka włożyć?
 
reklama
mata jak nie mam weny na obiad to robię albo schab albo mielone smażone:zawstydzona/y: do tego ziemniaki plus kupna surówka:-) oczywiście surówki nie mogę za to wcinam namiętnie ogórki kiszone:szok::sorry2: na razie nic się nie dzieje:sorry2:
tylko nie wiem czy ty smażone jesz bo ja to sobie na to pozwalam od jakiegoś czasu:tak:
 

Podobne tematy

Do góry