reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Cyprysiowa, kto wie, może faktycznie już końcówka.

Jeśli chodzi o dodatkową listę to też uważam, że jest niepotrzebna.
I tak będziemy dowiadywały się na bieżąco :happy:.

A mi na brzuszku rozłożył się kot. I zastanawiam się kiedy znudzi mu się bycie kopanym przez maluszka. A dostaje całkiem mocne:eek: kopniaki i nic...
Zastanawiam się czasem, czy moja zwierzaki wiedzą, że mam w brzuchu lokatora;-).
 
reklama
Agacia niby lekarz mowil ze sie nie zapowiada do 20.11 urodzic ale z drugiej strony lekarz na 100% nie wie, nikt nie wie kiedy maly zechce wyjsc. Ja wczoraj sie zle czulam, mdlilo mnie strasznie, bolal mnie brzuch, a w nocy obudzilam sie ze strasznym bólem brzucha-jak na rozwolnienie wlasnie ale po krotkim czasie przeszlo.Dzis mam taki "dziwny dzien" bo rycze bez powodu i w ogole nie mam nastroju na rodzenie zwlaszcza :-D Albo faktycznie cos sie dzieje albo poprostu dopadaja mnie jakies uroki 9 tego miesiaca ;-) zobaczymy...

Zapominajka
mi na brzuszku rozlozyl sie laptop :-D
Mamy 3:2 za nie zakladaniem nowej listy-prosze dalej glosowac.
 
Witajcie kochane!!!!
W końcu jestem, wypuścili mnie ze szpitala:tak: ale mam zalożony krążek na szyjce i muszę dużo leżec :-(- córcia pcha sie na świat a ma jeszcze tyle czasu.. :-(, więc będę Was podczytywac co jakis czas, buzki wielki dla każdej z osobna.
Widze, ze nas przybylo:-) fajowo im więcej grudniówek tym milej;-)

Uważaj na siebie i oszczędzaj się, a na pewno dotrwasz do bezpiecznego terminu, w końcu po to sie zakłada te krążki.

Ok jesli wiecej dziewczyn tak samo sie wypowie to moge zrobic taka liste. Tamtej nie mozna zostawic bez zmian bo co zostawimy niepouzupelniane data porodu, waga itd...? trzeba bedzie pokasować.

Mnie generalnie też osobna lista niepotrzebna, ale jeśli już, to obecną zostawiłabym tak jak jest, a po rozpakowaniu wszystkich skasowała cały wątek i zostawiła tylko nową listę mamuś i dzieciaczków - w kolejności urodzin.

Ja chyba pomalu zaczynam koniec mojej ciazy ... wczoraj strasznie sie czulam jak juz pisalam, dzis mam rozwolnionko :zawstydzona/y: Po takim rozwolnionku przy cyprianie zaczely mi sie mega skorcze... Polozna mowila ze tuz przed lub kilka dni przed porodem organizm moze zaczac sie oczyszczac w ten sposób. moze to tylko tak dzis ale mam lekkiego cykorka powiem szcerze.

Czyżbyś była następna, Cyprysiowa? A w środę pełnia, haha :-DJa sobie właśnie uświadomiłam, że Jasiek urodził się w 3 dniu 37 tygodnia, czyli tak jakby dzisiaj. Ale na razie, poza bólem w krzyżu, objawów u mnie nie widać. Za to chyba Jasiek mnie zarazil, bo mam coraz większy katar i głowa mi pęka :wściekła/y:
 
Cyprysiowa informuj na bieżąco.....;-)chociaż ja też miałam kilka dni temu takie atrakcje...:-)
zapominajka zwierzaki napewno wiedzą.....odkąd zaszłam w ciążę to pies moich rodziców nie pozwala nikomu do mnie podejść...zaraz kładzie sie przy mnie i warczy...na początku nie wiedzieliśmy o co chodzi ale potem zorientowaliśmy się że psina czuje że u mnie coś się zmieniło...:-)
 
No dobrze jak jest głosowanie to ja też jestem za tym żeby nie robić nowej listy bo każda jak będzie chciała się dowiedzieć to się dowie tym bardziej że raczej wszystkie są na bieżąco w forum :tak:
 
Dokladnie ... no to mamy 2:2 :-D

Ja chyba pomalu zaczynam koniec mojej ciazy ... wczoraj strasznie sie czulam jak juz pisalam, dzis mam rozwolnionko :zawstydzona/y: Po takim rozwolnionku przy cyprianie zaczely mi sie mega skorcze... Polozna mowila ze tuz przed lub kilka dni przed porodem organizm moze zaczac sie oczyszczac w ten sposób. moze to tylko tak dzis ale mam lekkiego cykorka powiem szcerze.

informuj nas na bieżąco co i jak :tak: może będziesz następna "rozpakowaną" mamusią :tak:
 
jeny ale mi dalyscie do myslenia ta pełnia :) ciekawe ile z nas sie w srode rozpadnie ;-) Kurcze ja mysle ze jednak chyba nie urodze jescze bo przeciez ja dopiero 37tydz. a w 37 czesto sie nie rodzi, czesciej chyba w 38...

To mamy 5:2 :-p
 
reklama
hej !

Marzycielka czy lekarz mówił Ci czy po porodzie daje dziecku sie jakis antybiotyk, albo jakis posiew robi czy cos w związku z tym nieporszonym gościem na " p" ??? ja ide do mojego w czwartek i mam tysiąc pytań !

Dziecko po porodzie będzie miało posiew zrobiony i w razie czego będzie leczone...

Witajcie kochane!!!!
W końcu jestem, wypuścili mnie ze szpitala:tak: ale mam zalożony krążek na szyjce i muszę dużo leżec :-(- córcia pcha sie na świat a ma jeszcze tyle czasu.. :-(, więc będę Was podczytywac co jakis czas, buzki wielki dla każdej z osobna.
Widze, ze nas przybylo:-) fajowo im więcej grudniówek tym milej;-)

U uu no to teraz odpoczywaj Kochanie :-)

Dokladnie ... no to mamy 2:2 :-D

Ja chyba pomalu zaczynam koniec mojej ciazy ... wczoraj strasznie sie czulam jak juz pisalam, dzis mam rozwolnionko :zawstydzona/y: Po takim rozwolnionku przy cyprianie zaczely mi sie mega skorcze... Polozna mowila ze tuz przed lub kilka dni przed porodem organizm moze zaczac sie oczyszczac w ten sposób. moze to tylko tak dzis ale mam lekkiego cykorka powiem szcerze.

Ja też mam takie objawy od kilku dni:tak:

Jestem za nie zakładaniem nowego wątku tylko uzupełnieniem tego , który jest;-)

A mi na brzuszku rozłożył się kot. I zastanawiam się kiedy znudzi mu się bycie kopanym przez maluszka. A dostaje całkiem mocne:eek: kopniaki i nic...
Zastanawiam się czasem, czy moja zwierzaki wiedzą, że mam w brzuchu lokatora;-).

Mój kot też takie kopy dostaje i myślę ,że zwierzaki wiedzą o nowym człowieczku:-)


A my zjedliśmy pyszne naleśniczki i teraz się byczymy a za chwilkę wstawię parę fotek ze spacerku:-)
 
Do góry