reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cos pysznego zjadla(by)m.....

reklama
Anaklim - kamień z serca że pierniki wyszły. uffff
Kinga - dzięki za przepis - nie przepadam za golonką ale będę dobrą żoną i mojemu D. przygotuję ją na święta albo sylwestra.
 
Dziewczyny na święta dostałam od koleżanki przepis na sałatkę. Robi się ją 10 min, wychodzi bardzo dużo i jest pyszna. Nazywa się "sałatka z 10 składników:
1. czerwona papryka
2. szynka
3. ser żółty
4. jajka
5. cebulka marynowana
6. groszek
7. kukurydza
8. fasolka
9. szczypiorek
10. majonez

Ja nie dodawałam jajek a i tak było super!
 
Artemida - wedle uznania. Ja dałam dużą puszkę kukurydzy i groszku, ale małą fasolki bo nie przepadam, pęczek szczypiorku, szynka i ser na oko, dwa słoiczki cebulek, bo były małe i bałam się, że cebulka zniknie w towarzystwie całej reszty i miałam rację. Jajek nie dawałam bo po pierwsze: bałam się, że się rozciapie, po drugie nie chciałam, żeby była za ciężka.
 
Atutem tej sałatki jest niewątpliwie to, że robi się ją błyskawicznie i nie jest droga. I pyszna. Jak dostanę przepis na coś nowego to wrzucę.
A tymczasem potrzebuję dobry przepis na marynatę do mięsa. Macie coś?
 
reklama
Fajna sałatka , robiliśmy taką w liceum i nazywaliśmy ją "wagarowa" albo "dary lodówki" :-)
Anaklim- jakiego mięsa i na co? Grill czy insza inszość?
 
Do góry