reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kujawsko-pomorskie- jaki szpital i ginekolog?

85beata

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Lipiec 2008
Postów
16
właśnie zaczełam zastanawiać się nad zmianą szpitala i lekarza ginekologa, nie wiem który byłby najlepszy. Chodzi mi też o to by miał ludzkie podejscie do pacjentek w ciąży. Bardzo prosze o pomoc. jaki waszym zdaniem ginekolog i szpital zasługuje na pochwałe a który omijać z daleka w województwie kujawsko-pomorskim
 
reklama
Witam
Jestem z Bydgoszczy i tez mialam ten problem ale pierwszym moim lekarzem był Józef Dziedzic a pozniej chcialam isc do mojej przychodni do lekarz Tyszkowskiego poczym moja wizyta zakonczyla sie placzem bo lekarz potraktowal mnie jak gowniare chodz mam 20 lat ale to na marginesie badanie rutynowe zrobil owszem lecz jego metody sa okropne na sile pakuje paluchy i brzych dusi jakbym nie miala tam dziecka.......i na dodatek dal do zrozumienia ze badania krwi itp zrobic mam prywatnie,dajac do zrozumienia ze u niego w gabinecie bo popoludniu prowadzi swoj gabinet prywatny wysmialam go i wyszlam.....po wyjsciu od niego wrocilam do dr.Dziedzica ktory jest zupelnym przeciwienstwem tego zeznika.Goraco polecam dr.Dziedzica warto isc do niego poniewaz tlumaczy wszystko i co najwazniejsze traktuje ludzi jak ludzi a nie jak zwierzeta.Pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkiego dobrego ....
 
ja w pierwszej ciazy chodzilam do dr.Izabeli Gordon-Kaczmarek..super babeczka...i baardzo jestem z niej zadowolona przy kazdej mozliwej obecnosci w kraju ide do niej na wizyte...bylam tez 2 razy na USG u dr.Wasilewskiego...wygladem moze odstrasza ale to bardzo sympatyczny i przemily lekarz...opowie wszystko co i jak i odpowie na kazde pytanie..no i najlepszy specjalista chyba w bydgoszczy...wiec naprawde warto do niego isc chociazby na samo USG..

teraz jestem z wizyta w Pl i chcialam do niego dostac sie ale chyba nie mamszans wiec ide na USG do dr.Cichewicz ale nic nie wiemo niej i jestem bardzo ciekawa jakie opinie kraza o niej..wiem tylko ze jest czy byla zastepca ordynatora w miejskim szpitalu na kapach...a jestem ciekawa jaka jest bo cena za USg jest baardzo niska ..
 
Witam polecam ci szpital w Chełmży sama rodziłam tam we wrześniu 2007 , uczestniczy on w programie rodzic po ludzku. personel jest bardzo miły i wykwalifikowany.Poród rodzinny jest bezpłatny( sama tak rodziłam i nie żałuje gdyby nie mój mąż rodziłabym 2x dłużej). Ordynatorem oddziału jest doktor Mizarewicz bardzo miły. plotki szpitalne głoszą ,że on uważa iż poród powinien odbywac sie przy jak najmniejszej ingerencji z ich strony, zastępcą jego jest dokor katz, który bardzo lubi pomagac lekami. więc zależy od ciebie do którego pójdziesz w taki sposób będziesz prowadzona. wszelkie wątpliwości wyjaśniają "po ludzku". spędziłam na oddziale prawie miesiąc ponieważ martusia nie śpieszyła się na świat.:-D
 
Dunia221 popieram Cie, bylam tylko na jednej wizycie u dr Wasilewskiego i moge polecic ze szczerego serca jest swietnym i doswiadczonym lekarzem co mozna stwierdzic po podziekwaniach na scianach jego gabinetu.przez cale badanie usg mowi dokladnie co i jak,slyszalam rowniez ze jest nie omylny co do rozpoznawania plci bobasa, slyszalam tez ze dobrze leczy bezplodnosc.
jeden jest minus ze dlugo sie czeka na wizyte;-) ale warto..
 
Ja tak jak poprzedniczki również polecam Wasilewskiego, który prowadzi moją ciążę. Ciepły, spokojny człowiek, świetny specjalista a kolejki do niego tylko to potwierdzają. Co do szpitala to nie pomogę - sama niedługo rodzę i jeszcze nie wiem do którego się udam...
 
witam,

polecam Wszystkim dr.Lisiaka. dziś miałam 1szą wizyte u niego. miły spokojny bardzo delikatny...
poza tym dostępny dla pacjentek o każdej porze :-) nawet jak nie może rozmawiać-oddzwania-co rzadko sie zdarza. kompetentny cichy spokojny, pełna profeska!!!!!!
gabiet czysty, zadbany,
zdecydowanie polecam!!!!!!!!
 
Tyszkowskiego to powinni zamknac,
Mi równiez sugerował jak byłam w ciazy PRYWATNA WIZYTe!!!
To nie jest lekarz!!!!!!
Informacja od lekarza (ginekologa) czy jakiegokolwiek innego o istnieniu jego Prywatnego Gabinetu nie jest karalne:))) A na ciąży nie ma co oszczędzać... Prywatna wizyta ma swoje zalety, lekarz ma więcej czasu - z NFZ z tego co wiem ma tylko kwadrans, inaczej pewnie nocował by w gabinecie;)
Jestem w trzeciej ciaży (trzecia dziewczynka!!!) i w pierwszej chodziłam do dra Wasilewskiego -świetny lekarz! a w drugiej i teraz do dra Tyszkowskiego. Mieszkam na Wyzynach i tak tu trafiłam. nie żałuję! Tyszkowski jest rewelacyjnym lekarzem, konkretnym i mam pewność, że to specjalista. Mam wykonane konieczne badania (jestem w 27 tygodniu), chodze do połoznej na spotkania - przy gabinecie dra- zrobił mi nawet usg piersi, choć nikt nie chcial się tego podjąć, bo jestem w ciaży. Uspokoił mnie, zapisał na kolejna wizytę. Gabinet jest b.zadbany i czysty, byłam kiedys na Łomżyńskiej (tam to było nieciekawie). W kwestii prywatnych wizyt-zawsze uważałam że warto- szczególnie w ciąży - nieczęsto jest sie w takim stanie przecież... Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry