reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzień dobry
Słońceeeee! :-D:-D:-D:-D Hurrrraaa! :-D:-D:-D
Dziś będzie długi spacer! :tak:
Poczytam was później, bo teraz Pe marudzi. Mam nadzieję, że niedługo zaśnie. Wczoraj poszedł spać o 23:30, po czym wstał przed 2:00 :szok: Nic mu nie dolegało, po prostu chciał się pobawić :dry: No i dziś już przed 7:00 znów był na nogach. :sorry2:
Dziewczyny dajcie troche tego słoneczka u nas sie na słonko nie zapowiada.No to miałaś nocke fajną:-D
 
reklama
Witam,

ja też poproszę o słoneczko :tak:

U mnie pochmurno i deszczowo :baffled:

Ja po ciężkiej nocy, Helena się budziła i wołała, chciała żeby z nią spać:baffled: Musiałam jej w nocy nurofen podać, po narzekała na głowę:no:

M wrócił dopiero po 22:angry:

Spaaaaaac...
 
Oki,j uż jestem
Hmmm, a jakby się tak dobrze zastanowić, to te nasze dzieciaczki panują nad nami...:szok:
No niestey masz rację, ale może to panowanie nad posiłkami to krok ku lepszemu?
Normalnie szok u nas jest buża
U nas strasznie wiało i lało. Wiatrzysko takie, że wrażenia jakby miały okna zaraz wepchnąć do mieszkania. Gwizdało, aż strach.
Ale Oliwcia tatuska załatwiła:
leciała do niego i skoczyła mu kolanem centralnie w jajca :-D:-D:-D:-D:-D:-D
ma za swoje,trzeba było nie wariować :-D:-D:-D:-D:-D:-D
U nas tak bardzo często jest. Piotr leży a mała po nim skacze. No i za lenistwo ze 3 x w tyg dostanie.
Odpisał: żebym go zaskoczyła no i przedłużyli mu umowe dostał na rok:-)
No to moje gratulacje.
Zaskoczyła powiadasz? ja mam jeden komplet ze skóry, kocicy, mogę pożyczyć, tylko czy będzie pasował?
Aż mam ochotę założyć coś zwiewnego:rolleyes:ciekawe czy go od 39 i pół odciągnę?
No mi mój nie dał do końca obejrzeć. Mała wczoraj padła jak kawka, bo popołudniu nic nie spała. ..
idę teraz obraz porobić ,bo już cicho się robi i na kolorach się skupić można.Stoi tak ten obraz na krośnie i zachęca widokiem ,że nie sposób do niego nie przysiąść.
Malujesz? pochwal się

Luna to daj nam troche tego słonca u nas w nocy padał snieg no i troche go jest tak jak na zdjęciu.
No i Kamilek o poranku.
No z przyjemnością, wyśłe zaraz poleconym.
No to masz czytania bo sporo tego ja wczoraj napisałam chyba ze 30 postów:szok::szok::-D:-Dmiłego czytania
No było, było. Produktywne popołudnie wczoraj miałyście.

Słuchajcie, czy to u nas czytałam, że któreś zachwalają jakiś fotelik samochodowy? My musimy zmienić na większy, tak od 13kg. Czy możecie mi coś polecić? A może któraś ma ochotę odsprzedać już niepotrzebny>
A tak to u nas dziś wygląda, oczy mrużyć trzeba
 

Załączniki

  • Obrazy.jpg
    Obrazy.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 11
Witam środowo:-)

U nas słoneczko pięknie świecie, nareszcie, ale nadal wieje:szok:.

Dzis kolejny dzień pod znakiem rozjazdów. M zaraz jedzie do taty do szpitala, a później do pracy... i znowu wszystko na mojej głowie:baffled:.
Obiecuję sobie, że kiedys jednak odpocznę:happy:...
 
Wiktoria, gratulacje z okazji przedłużenia umowy:-D. Zawsze to kolejny rok stabilności. Szkoda tylko, że łączy się to z rozłąką ...
 
reklama
Do góry