reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Justine, sliczne te misie, ale cena rzeczywiscie niezła.
Kana, my też karmimy bebiko i jesteśmy zadowolone.
Agga, bedzie dobrze, ważne ze szybko wykryte.

Dziewczyny, a ja lubie Was wszystkie i tak sie z Wami zżyłam, ze to aż dziwne:zawstydzona/y:
 
reklama
marzycielka- gratulacje i skończonych 4 miechów i pierwszego ząbka!

Czy któraś z was wie kiedy dzieci mają ostateczny kolor oczu?

Kolor oczu może się zmienić do drugiego roku życia, ale zazwyczaj stabilizuje się około roku.

edee - fajnie cię widzieć w lepszym humorku :tak: Choć pogoda u nas do tego nie zachęca...
 
Kana dzięki za odpowiedzi;-)my będziemy z podusią walczyć ale to dopiero jutro wieczorkiem się okaże jaka ona jest i jak Emilka na nią zareaguje,ale teraz już myślę,że nie będzie tak źle i jakoś sobie damy radę:tak:
My już po kąpanku tzn Emilka i ja:-) i czekamy na tatusia....
Jutro jedziemy do moich rodziców z samego ranka także już się cieszę bo nie będę musiała cały dzień w domku siedzieć a w sobotę i niedzielę Emilka będzie u moich rodziców bo mama bardzo chciała więc na jedną noc się zgodziłam ją zostawić niech się nacieszą a ja postaram sie odespać i odpocząć trochę chociaż znając samą siebie pewnie będę robić porządki:-D
 
Wszystkiego najlepszego dla przedowniczki Oliwki,
wow cztery miechy:szok::szok:

Ja Tomcia jeszcze niczym nie dokarmiam, a przy tej grypie mam taką producję kataru i mleka, że cierpię dolę:-(. Mam taki ambitny plan żeby do szóstego miesiąca był tylko cyc:tak:.
Co do kolorku oczu to pytałam, bo Tomcio co rusz ma inny, a ja chciałabym żeby miał po mnie brązowe:-D:-D.
Pozdrowionka dla wszystkich
 
Justine, sliczne te misie, ale cena rzeczywiscie niezła.
Kana, my też karmimy bebiko i jesteśmy zadowolone.
Agga, bedzie dobrze, ważne ze szybko wykryte.

Dziewczyny, a ja lubie Was wszystkie i tak sie z Wami zżyłam, ze to aż dziwne:zawstydzona/y:
ja jestem z wami tylko tydzień a już was lubię i tęsknie za wami:-)ten forum dodaje jakiejś takiej otuchy życia:-)
 
reklama
Co jest?! Cała forum bb wyświetla mi się w jakimś masakrycznym rozmiarze mini :szok: Literki takie małe że ledwo co da się je przeczytać :baffled:
 
Do góry