reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Dzieki Zajaczku....:-) teraz juz lepiej ale 2 trymestr nie zaczelam ciekawie,...jak w 1 byl w miare spokojny choc pelny obaw i lekow to 2 dopiero sie zaczela jazda, niby do konca 1 kazda czeka a to nieprawda ciaza to ciaza w kazdym sie cos moze zdarzyc, ja np mialam skurcze (mam) musze duzo odpoczywac, bylam w szpitalu bo mialam przez 8h regularne co 5 min przezylam koszmar teraz spokoj odpukac i zadnych dolegliwosci ciazowych, brzuszek mi rosnie i ciagle chce mi sie jesc :-)
Wszyscy zawsze czekają do 2 trymestru bo podobno bezpieczniej ... kurcze... właśnie sobie uświadomiłam że wczoraj podpisaliśmy umowę i wpłaciliśmy zaliczkę na wczasy 18 czerwca Chorwacja ... mam nadzieję że będziemy mogli jechać :(((
 
Niunans-kochanie-serdecznie gratuluje fasolki, ale masz sliczne mocne krechy!!!! I spoźnione ale szczere-życzenia urodzinowe dla Ciebie-radosci, zdrowka i szczescia...choc tego ostatniego to Ci dzisiaj chyba nie brakuje?

Dzieki dziewczyny z wsparcie i troske...nie wymienie wszystkich po kolei :baffled: ale kazdej ktora sie odniosla do mojego kolanka-bardzo dziekuje!
Jestem dzisiaj po 1ej szczepionce na zoltaczke i jak na razie jakos nie odczuwam zastrzyku...choc wiem ze moze wystapic goraczka itd...mam nadzijee, ze nie sieknie mnie jak Hanke:-)

Katarzynko79-kochanie-mocno przytulam i bardzo mi przykro, ze musisz teraz przechodzic przez takie nerwy i stres...postaraj sie pomyslec spokojnie jak mozna to rozwiazac...cxzasem w stresie i pod wplywem emocji zrobimy cos pochopnie...moze da sie to poukladac jakos jeszcze....moze faktycznie przydalaby se szczera rozmowa z mezem (o ile jestes w stanie mu zaufac)...mam nadzijee, ze wszystko dobrze sie ulozy. Staraj sie nie dreczyc teraz bo fasolka wszystko odczuwa....przytulam mocno!!!

A u mnie fala operacji w rodzinie, jakies fatum czy cos...moja mama w listopadzie miala oparcje na woreczek zolciowy, w styczniu operacja na kolano i wlasnie wczoraj ustalono jej kolejny termin-tym razem na kregoslup-15 kwietnia idzie do szpitala...i ma miec wstawiane jakies sztuczne elementy...a ja 1 czerwca...poprostu rok 2009 jakos ze zdrowiem w mojej rodzinie nie idzie w parze:-(

Wogole to mam podly humor i przepraszam ze sie nie udzielam na biezaco-kciuki i tak za Was trzymam mocno!!! Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
powinnam wracać do nauki, ale od rana nie mogę się skupić, a egzamin już w sobotę... jak ja go zdam :(( ok.. zmykam zajrzę później ... jak wrócę z cytologii :))
 
) ....Poza tym tak mieliśmy zaplanowany czas tam na te wszystkie przyjemności dla ciała że nie było czasu myśleć o dzidziusiu, bo było nam tak dobrze.... więc to krótka historia poczęcia :))))
Tak też sobie myslę, że chyba o to chodzi żeby postawic na luz i w ogóle. MUsze mojego M. namówić na skok w bok gdzieś. Tzn. i tak on bardziej niż ja jest za wszelkimi wyjazdami, ale może namówię go na mały wypad prze wakacjami jeszczee:) SPA to całkiem niezły pomysł:-)
Wszyscy zawsze czekają do 2 trymestru bo podobno bezpieczniej ... kurcze... właśnie sobie uświadomiłam że wczoraj podpisaliśmy umowę i wpłaciliśmy zaliczkę na wczasy 18 czerwca Chorwacja ... mam nadzieję że będziemy mogli jechać :(((
Ja się pytałam kiedyś ginki (bo myślałam że będę w ciąży w wakacje) o to czy można latać wtedy; Powiedziała mi ze to baaaardzo indywidualna sprawa. Zależy jak się czuje kobieta w ciąży i czy nie ma w tym określonym przypadku przeciwwskazań.

Wogole to mam podly humor i przepraszam ze sie nie udzielam na biezaco-kciuki i tak za Was trzymam mocno!!! Pozdrawiam!
Kropeczko.... Nie smutaj się... Wiem jak jest. Każda z nas ma czasem humor do kitu...Ale pamiętaj. Będzie dobrze. Zawsze też możesz poczytać nasze forum i się pośmiać:-)
 
powinnam wracać do nauki, ale od rana nie mogę się skupić, a egzamin już w sobotę... jak ja go zdam :(( ok.. zmykam zajrzę później ... jak wrócę z cytologii :))
Ja przez to, ze ciagle myslalam o fasolce to jestem w dupie z pisanie magisterki. Koncze pierwszy rozdzial, jeszcze nie prowadzilam badania a termin mam na pierwszego maja. Qrwa, nie ma szans, zeby mi sie udalo skonczyc na czas :wściekła/y::zawstydzona/y::wściekła/y:
 
Mnie dziś spadła temperatura do 36,8 ale mierzylam godzinę wcześniej bo jechałam do laryngologa z tym moim gardłem - dziś już lepiej mówię. Okazuje się, że to oczyszczanie zatok mi tak paskudzi w gardle, że spływając zapaskudziło migdałki a potem krtań... Dostałam przedłużenie antybiotyku i naproxen przeciwzapalnie. Po takich lekach to nie spodziewam się że coś tam zafasolkuje zwłaszcza że dziś zaczyna mi temp lecieć
 
Ja przez to, ze ciagle myslalam o fasolce to jestem w dupie z pisanie magisterki. Koncze pierwszy rozdzial, jeszcze nie prowadzilam badania a termin mam na pierwszego maja. Qrwa, nie ma szans, zeby mi sie udalo skonczyc na czas :wściekła/y::zawstydzona/y::wściekła/y:
ehhh ... mam ten sam problem bo chcac sie bronic 15 maja to musialabym sie z praca wyrobic do 1 maja! no ale nie zapeszajac narazie siedze i tworze! korzystam ze na chorobowym siedze w chalupie! no jeszcze tylko 1 ale pozostaje - zdanie (wybredne) promotora! :no:
Mnie dziś spadła temperatura do 36,8 ale mierzylam godzinę wcześniej bo jechałam do laryngologa z tym moim gardłem - dziś już lepiej mówię. Okazuje się, że to oczyszczanie zatok mi tak paskudzi w gardle, że spływając zapaskudziło migdałki a potem krtań... Dostałam przedłużenie antybiotyku i naproxen przeciwzapalnie. Po takich lekach to nie spodziewam się że coś tam zafasolkuje zwłaszcza że dziś zaczyna mi temp lecieć
a mowilas lekarzowi ze moze byc ciąża????? wtedy daje leki ktore nie zaszkodzą! a taki spadek tempki to zaden spadek! :tak: wiec tu nie kracz jeszcze !!!! :sorry2:
 
reklama
Do góry