reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Ewela, mój nie sypiał chyba z miesiąc w dzień a teraz znowu coraz częściej mu się zdarza ale mam zasadę, ze musi wstać do 15 bo inaczej do północy będzie biegał potem :baffled:
wrzućcie zdjęcia tych butków z ccc, dzisiaj byłam ale przelotem i nic nie widziałam sensownego , niby na razie mamy w czym chodzić (z jesieni) ale ... :-p


 
Agutku i inne dziewczyny, mam prosbę, rozmawiałysmy kiedyś o wózkach-parasolkach, macie swoje typy proszę jeszcze raz o ich nazwy, bo nie moge znaleźć tej naszej dyskusji, a siostra chce coś kupić;-)
 
Dobry wieczór:-)

Wysiadam. Sobota, niedziela na studiach. Oprócz pracy, 120 h praktyki do wyrobienia. Porządki wiosenne:-p

a tyle do napisania mam....wrok się mści, chodzę do okulisty a przy kompie max 15 minut i wymiękam. A jak tu w 15 minut nadrobić zaległości i coś popisać:confused2:

Spanie w dzień u Zosi się wydłużyło:-) nawet do 2 h, sama bierze kołdrę, idzie do łóżeczka i każe mi wyjść z pokoju:-D

Nosicie jeszcze dzieci na rękach? ja sobie uświadomiłam, że właśnie dużo noszę:sorry: nie żeby się domagała tylko tak sama z siebie biorę:sorry:

milokuale gdzie te Siemiany?

roksiszaleństwa ciąg dalszy:szok: ty normalnie non stop na zakupach jesteś:-D
wyobraź sobie, że moja znajoma ma córę 2,5 roku i kupiła jej kilka razy w życiu rajtuzy i piżamę:szok: i tyle.
 
reklama
Do góry