reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe przedszkolaki :)

ja zamierzam Milenkę posyłać do przedszkola o 8 a odbierać zaraz po obiedzie czyli o 12.30, przynajmniej na początku póki się nie zaklimatyzuje, no chyba,ze znajde prace to zmieni postac rzeczy:-p
ja też nawet jakbym nie pracowała to i tak posłałabym Alutę do dzieci:tak::tak::tak: pewnie też na "pół" dnia, ale dobre i tyle:-D mikusia a znalezienia pracy Ci życzę, ale nie dlatego żeby Milenka cały dzień w przedszkolu siedziała:-p
 
reklama
U nas wyniki z państwowego będą 30 kwietnia dopiero. Ale mój syn też będzie przedszkolakiem, bo mamy już zarezerwowane miejsce w prywatnym przedszkolu :tak:
 
U nas wyniki z państwowego będą 30 kwietnia dopiero. Ale mój syn też będzie przedszkolakiem, bo mamy już zarezerwowane miejsce w prywatnym przedszkolu :tak:

u nas sytuacja identyczna.

fajny wątek:)

z racji, ze moja jula od ponad roku chodzi na zajęcia do klubu malucha, do sprawy podchodze zupełnie na luzie:-p wiadomo odczuje mała róznice- inne miejsce, inne ciocie, inne dzieci... ale znając ją, z zaklimatyzowaniem problemu żadnego byc nie powinno.

ja równiez trakyuje przedszkole jako nieodlączny etap edukacji, wychowania i zabawy.
wiem, jak bardzo pozytywnie na nią i jej rozwój wpływaają zajęcia w klubie malucha, widze z jakim zaangażowaniem po powrocie do domu opowiada co robiła i z jaką dumą opowiada kolejny wyuczony wierszyk, albo piosenkę... coś fantastycznego:-D
 
Witam.
U nas wyniki przesuneli na 4 maja :baffled: Już usłyszałam, że dużo dzieci w tym roku i żeby sie nie martwić jak mała sie nie dostanie i próbowac znowu za rok.
No cóż zobaczymy jak bedzie, moze jednak ja przyjeli.......:rofl2:

Jeśli nie to rozpaczać nie bedę :tak: bo o ile uda mi sie tak na 100% przekonać męża to w wakacje chciałabym zajść znowu w ciąże :-) wiec bedę siedziała w domu.
Chociaż mimo wszystko wolałabym zeby młoda miała jednak kontakt z dziećmi :rofl2:
 
a u nas wyniki dopiero 15 maja :-(
ale już oficjalnie mówią, że dla 3-latków miejsc zabraknie :angry: więc władze odgórnie przesuwają 6-latki do podstawówek, choć szkoły nie są przygotowane. rodzicie 6-latków robią raban, bo mają zagwarantowany wybór: albo zerówka w przedszkolu albo w podstawówce a tu im dzieci na siłę pchają do szkoły. jeden wielki burdel :angry:
 
a u nas wyniki dopiero 15 maja :-(
ale już oficjalnie mówią, że dla 3-latków miejsc zabraknie :angry: więc władze odgórnie przesuwają 6-latki do podstawówek, choć szkoły nie są przygotowane. rodzicie 6-latków robią raban, bo mają zagwarantowany wybór: albo zerówka w przedszkolu albo w podstawówce a tu im dzieci na siłę pchają do szkoły. jeden wielki burdel :angry:
ha,ha ja u nas w przedszkolu usłyszałam dokładnie to co Ty tutaj napisałaś :baffled::baffled::baffled::szok::szok::szok:
No zobaczymy w poniedziałek czy trzylatki zostały jednak wzięte pod uwagę
 
A u nas wszystkie dzieci zostana przyjete, a dodatkowo wydluzaja godziny pracy przedszkola z 16:30 na 17:00 albo 17:30 :tak::tak::tak:bo kase z unii dostali :tak::-)
 
reklama
A u nas wszystkie dzieci zostana przyjete, a dodatkowo wydluzaja godziny pracy przedszkola z 16:30 na 17:00 albo 17:30 :tak::tak::tak:bo kase z unii dostali :tak::-)
no to ja się do Ciebie przeprowadzam:-D:-D:-D u nas wyniki też są później, ale łudzę się, że Aluta się dostanie:-p
 
Do góry