reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy mleko modyfikowane zastąpić krowim??

ulik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Styczeń 2005
Postów
1 182
wojtek nie ma alergii, je jogurty, czasem pije kakao z krowiego mleka. nic mu nie jest. i tak sobie myślę:
kiedy można już przestać wydawac fortunę na mleko w proszku?
jakie jest wasze zdanie???

P.S znam zalecenia - po 3 roku zycia :D
ale pytam o doświadczenia z życia wzięte... ;)
 
reklama
wojtek nie ma alergii, je jogurty, czasem pije kakao z krowiego mleka. nic mu nie jest. i tak sobie myślę:
kiedy można już przestać wydawac fortunę na mleko w proszku?
P.S znam zalecenia - po 3 roku zycia :D
ale pytam o doświadczenia z życia wzięte... ;)
Chyba musisz sama zdecydować, bo z tego co czytałam ostatnio w necie to różnie jest to mleko wprowadzane, niektórzy już po roku, jeśli nie ma alergii, a niektórzy się boją, skoro podajesz kakao, to może teraz jogurt naturalny i potem rozcieńczone mleko...
 
mleko modyfikowane jest dużo bogatsze w witaminy i całą tablice mendelejewa czyli wszystko czego potrzebuje dzieciaczek do 3roku życia ale można podawać mleko krowie jeśli nic sie nie dzieje i dodawać odrobinę modyfikowanego po mału przestawiać ...ja bede podawać modyfikowane w różnych postaciach do 3r oczywiście jogurty serki i kefiry także podaję a na mleku zwykłym z dodatkiem modyfikowanego daję kaszkę manną i owsianke
 
jak ja pytalam lekara kiedy moge zastapic mleko modyfikowane krowim to powiedzial ze od 1 roku zycia i nie ma po co wydawac masy pieniedzy na mleko sztuczne bo ono wcale lepsze nie jest,tylko jest lepsza reklama i producenci robia kase :no:
 
jak ja pytalam lekara kiedy moge zastapic mleko modyfikowane krowim to powiedzial ze od 1 roku zycia i nie ma po co wydawac masy pieniedzy na mleko sztuczne bo ono wcale lepsze nie jest,tylko jest lepsza reklama i producenci robia kase :no:
Ja uslyszalam dokladne to samo:tak:. Modyfikowane do roku, dluzej nie ma sensu, chyba ze zalezy na na nabiciu kieszeni producentom tych mleczek.
 
u nas krowie jest od mniej więcej 18 miesiąca,ale to z tego względu,że Przemo jak miał rok odrzucił wszystkie sztuczne, nawet kaszki.Za to polubił jogurty,maślankę,sery,kefiry.Kiedyś coś robiłam z krowiego,chciał spróbować, polubił i zostało mu do tej pory:-D.Czasem nawet kakao wypije:tak:
 
jak ja pytalam lekara kiedy moge zastapic mleko modyfikowane krowim to powiedzial ze od 1 roku zycia i nie ma po co wydawac masy pieniedzy na mleko sztuczne bo ono wcale lepsze nie jest,tylko jest lepsza reklama i producenci robia kase :no:

Ja uslyszalam dokladne to samo:tak:. Modyfikowane do roku, dluzej nie ma sensu, chyba ze zalezy na na nabiciu kieszeni producentom tych mleczek.

Podpisuje się pod tym;-)
 
moja Mała jest obecnie na kozim mleku :-) ( ze względu na alergię na krowie) ale tez pozwolono nam je stosować po ukończeniu roku! Do tego czasu miałyśmy stosować sztuczne....
 
reklama
Cześć ja też chciała bym przestawić mała na mleko krowie ale samego nawet w postaci kaszki niechce nawet sprubowac, jogurty serki i sery zajada ze smakiem.... co z tym można zrobić??
 
Do góry