reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Widzę, że nie tylko ja się dziś rozkleiłam ze wzruszenie:sorry2: ahhh...
Chcę Zosi przebić uszka, akurat teraz jest dobra pora ale mój mąż nie chce bo jak takiemu maleństwu można taką krzywdę zrobić, a ja wiem że lepiej chyba teraz bo szybko zapomni niż później, a jak Wy sądzicie:confused:
nasza Julianka ma już kolczyki ;-)nie było problemów z gojeniem uszek już dawno są wygojone :-) obyło sie bez płaczu ;-) wyglada ślicznie;-)
 
reklama
No i już podjęłam decyzję nie przebijam:no: faktycznie jest jeszcze malutka, poczekam jak będzie mieć około 3 lat wtedy przynajmniej mi powie czy ją uszko boli czy jak, a teraz:dry:
ja słyszałam że w tym wieku dzieci najbardziej uciekaja i czesto z gabinetu wychodza z 1 kolczykiem bo 2 nie daja sobie zrobic :)
 
Dziękuje za życzenia i przesyłam buziaki dla rówieśników mojego Mikutka:
Zuzi, Zosi, Amelki i Michałka.

Rok temu o tej samej porze ( tzn kilkanaście minut wcześniej 17.35) ....
Ja też dziś rozliczam czas- o tej godzinie zakładali mi welfron, o tej odeszły mi wody, o tej już była nerwówka, a o tej porze to ja kimałam ....

My byliśmy na działce ( daczy ;-)), starałam się trzymać mojego diabła tasmańskiego w cieniu, ale weź utrzymaj. No i raczki ma opalone za bardzo o buźce nie wspomnę.Kremem oczywiście nasmarowałam, a pomimo tego...
Nie spał nic wcześniej i padł zaraz po 17.
Dziś tylko są przytulanki, całowanki i ogólna radosć. Grilla robimy w sobotę.

Iwonka- Emtikonek powinni dodać, te są beznadziejne.
Cosmo - z jezorem jest już :-p
 
Polka zaproszenia cudne:sorry:
Co do przebijania uszu to mysle ze nie ma przeciwskazan a zawsze mozna zapytac lekarza.moi znajomi przebili corce uszy jak miala 4 mies:baffled:nic jej sie nie robilo ale kazda mama zrobi jak uwaza ze najlepiej jest dla jej dziecka:tak:ja bym przebila ale Kondzio by wygladal smiesznie co??:-D

co do godz urodzin Kondzia jakos mi to uszlo:sorry:zapomnialam a jeszcze rano wspominalam:baffled:
 
NappyCake.jpg



wpadłam do Was na chwilkę, żeby się przekonać co słychać i się przypomnieć...ale widze, ze nie tylko ja się opuściłam w pisaniu, ale w ogóle jakoś puściutko się robi..:-:)-:)-(
Dotkass nie wraca, Anusia80 też uciekła...i jeszcze kilka z nas...letnia pogoda i codzienna praca przynoszą żniwo...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: każda z pracujących mamuś po pracy chce spędzić jak najwięcej czasu z rodzinką, a potem pewnie pada na twarz i marzy już tylko o łożeczku i o tym , zeby rano budzik nie dzwonił...przynajmniej ja tak mam:sorry2::sorry2::sorry2:


Dzień dobry
Aniusiasac jest dokładnie tak jak mówisz. W pracy mam młyn, nieraz zdarza mi się zajrzeć na forum. Po południu pędzę po moje rozrabiające dziecię. W biegu połykam obiad i od razu wychodzimy na spacer... wracamy około 18-18.30 i wtedy trochę się bawimy, trochę razem sprzatamy. 19-20ta kąpielka i spanko. Jak Mały usnie to staram się ogarnąć dom, nakarmić psa, zrobić jakieś pranie, czasem coś gotuję, posiedzimy pogadamy na spokojnie z mężem i do łóżka, bo od rana znów to samo :-( i w tym wszystkim po prostu nie mam czasu nawet włączyć komp.
W sumie to nie wiem po co w domu płace za internet, skoro nie pamiętam kiedy kompa włączaliśmy :baffled:

za to 8go sierpnia jedziemy na 10 dni nad morze :cool2::cool2::cool2: odliczam już dni do wyjazdu
 
STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE KLAUDYNKA NAM !!!!!:-):-):-):-):-)
Od rana składam życzenia, do babci zadzwoniłam bo ma imieniny dzisiaj.

Ja powolutku organizuję roczek, ale współczuję gościom, bo nie dosyć że wydatek na roczek Hani, to jeszcze w ten sam dzień moje imieniny. Oczywiście poinformowałam że ja kiedy indziej mogę świętować i prezenty to tylko dla małej, ale wiecie jak to jest:sorry2:pewnie się uprą.:confused:
 
Dzień dobry!!

Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Klaudynki!!!

U nas najwyraźniej obchody będą dwuetapowe - ponieważ jutro nie ma z nami tatusia, więc oficjalny roczek odbędzie się za tydzień (zaproszeni goście to tutejsi mili sąsiedzi, bo naszej rodzinie nie będzie chciało się jechać prawie 400km, oni uważają, że to my mamy się zawsze tłuc na taką odległość). Będzie pewnie grill, tort, itp. Natomiast jutro będą chłopców nianie - "stała" i "wymienna". Muszę podjechac po jakiś torcik, zrobię pewnie jakąś sałatkę i tyle.
 
Witam.Ja tez szykuje sie do imprezki,robie porzadki tzn mam zamiar bo jak na razie to dziewczyny rozsypaly mi po calym pokoju chrupki kukurydziane i tak o to je jedza :sorry2:
Hannah w sumie u mnie tez podwojna impreza bo moje imieniny sa w sobote a Klaudii urodziny w niedziele.

Buziaczki dla Klaudusi :-)

Majoweczki odezwijcie sie,wiem ze nas czasami pod czytujecie bo sprawdzalam ;-)Kangurka,Dotkass,Marlene,Gloria jak sie czujesz?????????
 
Witam,

My jeszcze raz dziękujemy za wczorajsze życzenia.

Stu wspaniałych lat życzymy Klaudynce:tak::-)

U ans tez impreza urodzinowa przsunięta bo mamy komunię w te niedzielę. Balangujemy więc w następną;-)

Mała śpi. U nas pochmurno ale ciepło. Ja popijam kawkę i relaksuję sie bo mała dała mi popalić wczesniej. czy wasze pociechy wymuszają tez płaczem różne rzeczy ??
 
reklama
Mała śpi. U nas pochmurno ale ciepło. Ja popijam kawkę i relaksuję sie bo mała dała mi popalić wczesniej. czy wasze pociechy wymuszają tez płaczem różne rzeczy ??
oj nasz wyczaiła i na wszystko płacz... szczególnie jak coś chce od chłopców!!! a oni miękkie serducha do niej maja i wszytsko dostaje...:baffled:
 
Do góry