reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
andzulina no ja miałam tak za każdym razem,że 2-3 godziny to norma.A w gabinecie u lekarza najdłużej byłam 5 minut.Chyba musisz się przyzwyczaic.Na szczęście tych wizyt w szpitalu nie ma za dużo :sorry2:
Dobrze,że jestes happy,że mały się rusza ;-):-D
Kiedyś jeden z doktorków,zapytał się mnie jaki mam numer stopy :eek: Tylko nie chciał zdradzic po co mu ta wiedza :baffled::-D

wilwia to super,że maluszek wporządku :tak::tak:
 
Ja dzisiaj bylam na wizycie w Polmedzie.No i wyszlo,ze maly jest wiekszy o 12 dni od wytyczonej daty,ulozony juz do porodu i wazy juz ok 2350g.I do tego mozna bylo zauwazyc wloski na malutkiej glowce:-)Byla to ostatnia wizyta u dr.Anety,teraz musze przeniesc sie do dr.Moniki-ale slyszalam o niej dobre opinie,wiec mysle,ze wszystko bedzie oki.
Witam nowe mamusie.Pozdrowionka

no to jeszcze się okaże, że szybciej urodzisz;-) ja idę do Polmedu za tydzień... też jestem ciekawa, jak tam nasz Mały...
 
Ale dzis tutaj ruch:-)

Misia trzymam kciuki oby poszlo szybciutko;-):happy2:

Wilwia i Andzulina najwazniejsze ze chlopcy zdrowi i nabieraja mase a do sposobu badan niestety trzeba przywyknac - po prostu:sorry2:.

Nie wiem co jest grane ale dzis tak strasznie boli mnie glowa ze ledwo widze na oczy, masakra. Dobrze ze Wiktor grzeczny bo bym chyba nie wydolila. Bez tabletek sie nie obedzie a ja tak nie lubie ich brac.
 
Oj frog współczuję bólu głowy :sorry2:Wiktor i tak pewnie zawsze jest grzeczny ;-):tak:

Moniadan masz jakieś wieści od Misi?

A ja usypiam na siedząco :baffled:
I suszarka w pralce mi padła.Dobrze,że świeci słoneczko i pranie się suszy na dworze bo w domu stojącej suszarki brak :baffled:
 
Czesc dziewczyny:-)Dawno mnie tu nie było no,ale coż tak czasami bywa;-)
Tak sobie teraz czytam o tych wizytach w szpitalu w czasie ciąży i jestem coraz bardziej przerażona:szok:Ja jak narazie chodze do Pani doktor Cudo i wogóle nie narzekam,raz tylko skorzystałam z usług naszej polskiej Pani Ginekolog i podziękowałam odrazu:no:Maskra!!
Powiedzcie mi dziewczyny co jest na pierwszej wizycie w szpitalu ja mam ja 22 lipca,czy to prawda,że strasznie dlugo sie czeka?I czy zrobią mi USG?
Co prawda jest to moja druga ciąża,ale czuje się jak by była pierwsza,ale to chyba przez to,że jest prowadzona tu,a nie w Polsce;-)
Pozdrawiam:-)
 
W moim przypadku na pierwsza wizyta w szpitalu wygladala tak: Njpierw wywiad, pytania w stylu czy jestes szczesliwa, czy na cos chorujesz itd. potem mocz, krew, cisnienie i usg ktore bylo pierwszym i ostatnim:-( Spedzilam jakies cztery godziny w szpitalu:angry: Potem juz bylo krocej 2 lub 3 godzinki heh...
 
Dzieki Anineczka bole glowy mam rzadko ale za to uciazliwe.

Sylllwiaaa wlasnie dojrzlam ze ty pochodzisz z moich okolic z PL. ;-):tak::-D A jesli moge spytac to tu w jakim miescie mieszkasz? Moze juz pisalas ale mi umknelo:sorry2:
 
reklama
U mnie na pierwszej wizycie czekalam ok 2 godz.Wiem,ze dziewczyny czekaly nawet po 4 godz.Zrobiono mi skan,potem cisnienie,mierzenie,wazenie,mocz i krew.Nastepnie wywiad z pielegniarka-zadawala mnostwo pytan.A potem czekalam na lekarza i w jego gabinecie spedzilam moze male 5 min.Sprawdzila na szybko skan zapytala czy mam jakies pytania i to wszystko.
 
Do góry