reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hruda fajnie że wszystko idzie u Ciebie w dobrym kierunku:tak:cieszę się że coraz lepiej i życzę powodzenia. a masz już wybrane jakieś konkretne nazwy czy będziesz sugerować sie raczej czyimiś radami :cool2::blink:
Pomyslow to mam zylion..ale chcialabym zeby byla to nazwa bardzo oryginalna ale nawiazujaca do tradycji zielarskich, piekna i luksusu...szukam jakis legend, mitow tak zeby moc opowiedziec np klientce skad taka nazwa...A ze objezdzajac pol Polski w poprzedniej pracy widzialam tyle nazw ze... Afrodyta, Wenus, Natura odpada w przebiegu...podoba mi sie Ceremonia Pekna, Passiflora, Jasminum(ale taki juz chyba w Gdansku jest:baffled:)
Jesli znacie jakies legendy albo historie z ksiazek o boginiach piekna(bez mitologii greckiej i hinduskiej:baffled:) to bede wdzieczna...:-):-):-)
 
reklama
Carioca a po co ci wozek blizniaczy?
Moze glupie pytanie, ale tak sie zastanawiam, dla Staia i nowej dzidzi?
Przmysl powaznie ten pomysl bo mi sie wydaje ze ci sie nie oplaca kupowac takiego wozka. Stasiu dwa latka za niedlugo skonczy nie lepiej kupic taka pdstawke doczepiana do tylu wozka na ktorej dziecko starsze stoi
albo tez widzialam doczepiane krzeselko do wozka dla starsezgo dziecka
gdybym ja miala teraz drugie dziecko to kupilabym to:
BuggyPodhttp://www.revelo.co.uk/products_buggypod-smorph.php
albo
http://www.minimee.com.au/epages/wh...jectPath=/Shops/minimee/Products/2-EMM-E69042
A jezeli juz naprawde chcesz blizniaczy to mi sie podoba taki starszak siedzi z przodu niemowle lezy sobie z tylu
 
Dziękuję za opinie (a wiec tamten wozek odpada :-D) i za pozwolenie na zanudzanie wozkami :-) To na dobry początek dnia:
*A*WÓZEK GRACO QUATTRO DUO KOL 2009 (675932648) - Aukcje internetowe Allegro

Już go wklejałam, ale dla przypomnienia. Bo jest okazja na allegro za pol ceny w sietnym stanie, tylko w Sochaczewie, a moj maz akurat jutro bedzie tam przejezdzal :-) Widzialam ten model na zywo wczoraj, pojezdzilam, jest zwrotny, sklada sie jedna ręką.
Z tą gondolką to jest tak, że tylne siedzonko rozkłada się na płasko i wtedy wsuwa się do niej takie nosidełko-gondolkę:
www_e-graco_pl GONDOLA NOSIDLO KOSYCOT GRACO (667046867) - Aukcje internetowe Allegro
Bez godolki sobie nie wybrazam, chociaz wiem ze w Usa i UK jezdza bez gondolek, tylko jakies wymyslne pościelki mają, cos w rodzaju spiworków. Taka gondolka to napewno nei to samo co zwykły przestronny wózek, to ja wiem, ale z drugiej strony nawet zwykle pojedyncze wozki wielofunkcyjne bardzo czesto dzialaja na tej zasadzie.

Ale z drugiej strony do terminu mam jeszcze 3 miesiace, warto juz teraz wozek kupowac?

Hruda - bede myslec intensywnie, poki co to mam konotacje z czasow napoleonskich, gdzie z pieknem i dobrym smakiem kojazyla sie Józefina, no i Marysieńka, ale to raczej juz oklepane tematy. Ewentualnie moze coz z mitologii nordyckiej: Nanna - bogini piękna, synonim pięknej dobrej młodej kobiety.
 
Witam sie i ja. Znowu calusienki wieczor spedzilam na ogladaniu wozkow podwojnych. Zla jestem, bo mialam mezowi pomoc przy zleconku, kolejny wieczor w plecy. Ale to tez wazne, prawda :-) Oto nowy faworyt:

CHICCO Wozek Dla Blizniat Twin Clik Clak +Gratis (672663541) - Aukcje internetowe Allegro


Agulka - masz moze rodzine w gorach, albo Dolny Slask - najlepiej okolice Iwonicza albo Rabki? Zeby moze byla szansa na wyjazd z dziecmi na 3 tygodnie, zeby zmienic im klimat. Bo jak dzieciaszki maja czeste infekcje drog oddechowych to zalecana jest 3.tygodniowa zmiana klimatu.
niestety nie ma..:no::no::no:
Dzień dobry wszystkim. W końcu mamy słońce:-):-):-) i to szaleństwo drugi dzień:shocked2:


BRZYDAL ;-):cool2::cool2::cool2:
Wczoraj bylismy z moim Młodym na wycieczce...pociągiem. Ponieważ moje dziecko ma bzika na punkcie pociągów i samochodów, wiec zrobiłam mu wycieczkę tym pierwszym (autem jeździ do znudzenie). Oczka miał jak 5 zł z wrażenia i głowa latała na wszystkie strony świata:shocked2: Ogólnie był bardzo grzeczny a teraz muszę wrócic do pracy.
pozdrawiam miłęgo dnia
Carioca ja tez mówię; PASKUDA ten wózek, taki sraczkowaty:sorry2:

My w niedziele jedziemy na wycieczkę z zakładu pracy J , zaległa z Dnia Dziecka i zahaczamy o kolejkę wązkotorową w Wenecji, Biskupin i PArk DInozaurów, jedziemy autobusem:tak::tak::tak:
Adaś też ma szajbe na punkcie pociągów:tak::tak::tak:
No i witam sie BaBony:-)

A mnie sie podoba...widzialam je na zywo i sie zakochalam - lubie takie odjechane (choc bardzo solidne) bajkowe rozwiazanie dla maluszkow. Choc wiem ze moze po roku sie opatrzec. Meblik tez ma ladne ale uwazam ze tez za drogie na to co przezentuje - 1700 za witryne????:baffled:
Meblik tez mi się BARDZO podoba, choć cena juz nie:no::no::no:

Maja ostatni dzień w przedszklou, wczoraj było 4 dzieci:szok::szok::szok: dwie parki:-D:-D:-D J jednak poszedł do pracy, bo leki zaczęły działać:tak::tak::tak:
U nas UPAŁ, ale mi to nie przeszkadza bo ......... stęskniona jestem za mała ilościa rzeczy na sobie:-D:-D
 
Klavell - i tak musze kupic nowy wozek dla dzidzi, bo stara gondolka uległa dewastacji, a spacerowke sprzedalam. Mam tylko Chicco CT05 - to juz bardziej parasolka, choc wygodna. A ze nie wyobrazam sobie isc na spacer/zakupy/do lekarza z reke z uciekajacym Staskiem i pchcac druga gondolke, to przymierzam sie do zakupu wozka dla rodzenstwa.
 
Carioca ładne te wózki ale ja juz wiem jedno po dwójce dzieci.......... koła musza byuć dmuchane...... cięzko jeździć na plastikach z jednym a co dopiero z dwójką.
 
Mam dośc prawie godzinę wisiała mi na głowie ta kobieta której kierowniczka auto puknęła:wściekła/y: miały razem jechać do Kłodzka do PZU do rzeczoznawcy i dopiero ja ja uświadomiłam że tak niczego nie załatwią najpierw muszą zglosić to na infolini i wtedy rzeczoznawca zadzwoni do niej i się umów więc prawie godzinę rozmawiała z konsultantką na infolini ale wreszcie załatwiły:tak: na koniec bab zasugerowała że należy jej się rekompensata za jej nerwy i czas zmarnowany:baffled: myślałam że Marta wyjdzie z siebie ja miałam ochotę ją zapytać czy jakby to sie stało na drodze to czy od sprawcy też by się domagała zadośuczynienia:dry: ale ugryzłam się w język i postanowiłam się nie wtrącać:no: najgorsze że bab jeszcze nie płaciła za pobyt i tu się boję że bedzie wywijać mózgiem że należy jej się zniżka:szok: a w sumie co szefowi do tego żeby miał ponosić straty:baffled:
 
Agulka - to są piankowe, w podwójnych są czasem dmuchane, ale cos za cos - wozek wazy więcej, są w niektórych modelach, które mi nie pasują.
Ale biore to pod uwage, zdaje sobie sprawe ze jest bez rewelacji pod wzgledem kolek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry