reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

no tez super odobny do tego co wkleilam ale duzo tanszy...i nawet bardziej od tego graco quattro duo mi sie podoba :-)
ech kochana ciezki wybor przed toba :-)
 
reklama
Dziękuję za opinie (a wiec tamten wozek odpada :-D) i za pozwolenie na zanudzanie wozkami :-) To na dobry początek dnia:
*A*WÓZEK GRACO QUATTRO DUO KOL 2009 (675932648) - Aukcje internetowe Allegro

Już go wklejałam, ale dla przypomnienia. Bo jest okazja na allegro za pol ceny w sietnym stanie, tylko w Sochaczewie, a moj maz akurat jutro bedzie tam przejezdzal :-) Widzialam ten model na zywo wczoraj, pojezdzilam, jest zwrotny, sklada sie jedna ręką.
Z tą gondolką to jest tak, że tylne siedzonko rozkłada się na płasko i wtedy wsuwa się do niej takie nosidełko-gondolkę:
www_e-graco_pl GONDOLA NOSIDLO KOSYCOT GRACO (667046867) - Aukcje internetowe Allegro
Bez godolki sobie nie wybrazam, chociaz wiem ze w Usa i UK jezdza bez gondolek, tylko jakies wymyslne pościelki mają, cos w rodzaju spiworków. Taka gondolka to napewno nei to samo co zwykły przestronny wózek, to ja wiem, ale z drugiej strony nawet zwykle pojedyncze wozki wielofunkcyjne bardzo czesto dzialaja na tej zasadzie.

Ale z drugiej strony do terminu mam jeszcze 3 miesiace, warto juz teraz wozek kupowac?
taka "gondolka" ma swoje zalety. Ja miałam taką i powiem Tobie,że jest w niej napewno cieplej,a na wiosnę i tak nie będziesz tego używała więc nie masz co się martwić,że mało w niej miejsca. Ogólnie ten wózek podoba mi się najbardziej. A z kupnem może jeszcze się wstrzymaj. Kto wie, może podwójny nie będzie potrzebny,bo starszy brat przez wakacje wydorośleje i wózkowi powie zdecydowane NIE
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, dziękuję serdecznie za porady :tak:
Anetasa - szukałam tego wózka, ale jest u nas niemal niedostępny :-(

Dziewczyny, teraz takie porownanie wozkow ktore biore pod uwage:

i zdjecia:
1. ABC TANDEM: plus za szerokie kółka
2. CHICCO: plus za szerokie kółka i amortyzację wszystkich 4 kółek
3. GRACO DUO QUATRO: kompatybilny z fotelikiem, przednie siedzonko mozna obciazyc az 22 kg dzieckiem
4. GRACO DUO GLIDER: plus za najmniejsza wage wozka 13,5 kg (pozostale waza 18 kg)
5. KEES K 74: plus za najszersze i najwieksze kolka (ale wszystkie maja kolka piankowe).

Graco Quatro i Graco Glider mają bardzo podobne funkcje, ale ten Glider jest jednak duzo lzejszy. Quatro jest nowszym modelem i lepiej wybajeżonym no i taki bardziej wyględniejszy.
 

Załączniki

  • ABC 1.jpg
    ABC 1.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 5
  • Chicco 1.jpg
    Chicco 1.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 7
  • Quatro 2.jpg
    Quatro 2.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 6
  • Glider 1.jpg
    Glider 1.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 7
  • Kees 1.jpg
    Kees 1.jpg
    68,6 KB · Wyświetleń: 5
Ostatnia edycja:
O Matyldziu- czy u was też taki upał, że pot po cyckach leci-masakra:szok:
Ja mojemu globtroterowi planuje przejazdzke tramwajem wodnym - na Hel . W sierpniu - jak przyjaciolka krakuska do mnie przybedzie...ot taka namiastka transatlantyku:-p:-Df
U nas niestety na nizinach brak tego typu atrakcji:-(

Pomyslow to mam zylion..ale chcialabym zeby byla to nazwa bardzo oryginalna ale nawiazujaca do tradycji zielarskich, piekna i luksusu...szukam jakis legend, mitow tak zeby moc opowiedziec np klientce skad taka nazwa...A ze objezdzajac pol Polski w poprzedniej pracy widzialam tyle nazw ze... Afrodyta, Wenus, Natura odpada w przebiegu...podoba mi sie Ceremonia Pekna, Passiflora, Jasminum(ale taki juz chyba w Gdansku jest:baffled:)
Jesli znacie jakies legendy albo historie z ksiazek o boginiach piekna(bez mitologii greckiej i hinduskiej:baffled:) to bede wdzieczna...:-):-):-)
albo po prostu "finezja";-)

My w niedziele jedziemy na wycieczkę z zakładu pracy J , zaległa z Dnia Dziecka i zahaczamy o kolejkę wązkotorową w Wenecji, Biskupin i PArk DInozaurów, jedziemy autobusem:tak::tak::tak:
Adaś też ma szajbe na punkcie pociągów:tak::tak::tak::-D
Ciekawe czy Adaś bedzie sie bał
Carioca, stawiam na nr 3



GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
witam załatwiłam dziś urząd pracy bo dostałam wezwanie i znów mi dali skierowanie na staż:wściekła/y:
Ciarioca ja uwielbiam temat wózków;-)no i zdecydowanie podoba mi się Graco quatro zresztą jak już kiedyś pisałam to mi zawsze się marzył ten wózek tyle że pojedyńczy;-)ale ten podwójny też jest super:tak:
 
reklama
Oj monia bidoku katują Cię tymi propozycjami stażu:wściekła/y: miejmy nadzieję że tym razem uda się bezboleśnie z tego wymigać;-)
Gabids też to rano obejrzałam i jestem w szoku do tej pory:szok:
Martwie się o Majandre od rana się nie odzywa a z tego co słyszałam w Jabłonnej koło Warszawy wczoraj przeszła jakaś okropna burza z szalejącym wiatrem:baffled: mam nadzieję że nic tam się u nich nie stało:baffled: ma któraś nr do niej? Wyślijcie sms-ka tak żeby sprawdzić czy wszystko ok:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry