reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

a co tam u Ciebie? bo ostatnio rzadko zagladasz a jak zajrzysz to tylko na chwilke i malo piszesz

właśnie wiki ostatnio strasznie nas zaniedbujesz :tak::tak::tak::tak: pojawiasz się i znikasz i tyle jestes na bb :tak::tak::tak::tak:
U mnie wszystko dobrze mało pisze bo brak mi czasu teraz jest ładna pogoda to na polku cały dzien jestem ostatnio z patykami robiłam i trafiłam sobie siekierą w noge ale nic powaznego mogło byc gorzej teraz prubuje Kamilka uspic ale nie chce spac :no:
 
reklama
U mnie wszystko dobrze mało pisze bo brak mi czasu teraz jest ładna pogoda to na polku cały dzien jestem ostatnio z patykami robiłam i trafiłam sobie siekierą w noge ale nic powaznego mogło byc gorzej teraz prubuje Kamilka uspic ale nie chce spac :no:
kurcze! siekiera w noge:szok::szok::szok::szok:
 
a wiecie co wogole mi sie stało.... kurde ja wam chyba nie mówiłam jeszcze jaki pech mnie ogarnia osttaniio- ze kran mi sie popsul to chyba wiecie- ale jescze teraz wersalka nam sie rozlatuje:szok:
od strony co sie siedzi jak juz sie rozlozy do spania juz opada na bok troche i kurde spac sie we dwojke na loku nie da bo ta osoba co spi na tej stronei to praktycznei z łóżka spada:szok: i teraz niedośc ze miesiac bez kasy kredytów mamy tyle to jeszcze bedziemy musieli sofe na raty kupic:szok::szok::szok::szok::szok: oglądałam ostatnio reklame z agaty i widzialam naroznik za 599 10x0% pojechalismy jak zobaczylismy ten naroznik to....:-D:-D:-D zlodzieje- okazalo sie ze dla dzieci- malutki:szok: ja wiedziaam ze on bedzie maly ale nie az tak:szok: no i w koncu znalezlismy inna sofe za 799 i zastanawiamy sie czy jej nie wziac bo kurcz trzeba kkupic bo od kilku dni moj m spi na materacu na ziemi bo we dwojke sie nie da:szok::szok: jescze tymbardziej teraz jak ja sie rozwalam prawie na całym łóżku:-D


ale najbardziej sie smialismy e nie napisali ze to dzieciecy- albo chociaz mlodziezowy mogli napisac i zdjcie jeszcze specjalnei zrobili tak żeby wyglądało na duży- żeby ludi eprzyjżdzali- bo wiadomo jak ktos juz jest przekonany to i tak kupi co innego:-D:-D:-D:-D
 
musze sie wziac za jakies sprzatanko bo wczoraj w koncu tych podłog nie umylam bo nie miaam kiedy.... a znow sie garów nazbierało- wiec pierwsze co to biore sie za zmywanie- zaraz sie pewnie patryk obudzi i bedzie wołał amciuuuu:-D:-D:-D
 
Witam jestem dzisiaj na chwilke odrazu przepraszam ze nie odpisze i nie poczytam ale sporo tego a jak taka słaba jestem :-) Posiedze z wami na chwile ale obawiam sie ze nikogo nie ma wiec ide kawke zrobic
cos sie obijasz ostatnio:laugh2:
Jestem! Cieszycie sie?:-D:-D

tak- ja dzisiaj mialam mocny sen:tak: obudzilam sie przed 9 zrobilam sobie herbatke i trzebaby jakies sniadanko, ale nie wiem na co mam ochote:confused:

Natalineczka jak masz jeden dysk to niestety musisz na nowo Windowsa wgrac, ale jak wejdziesz w moj komputer i jak kliknies prawym przyciskiemmyszy na dysk C czy jak tam masz go nazwany to powinnas miec opcje formatuj to klikasz na to formatuje Ci jak juz Ci sformatuje to wkladasz płytke Windowsa:tak::tak::tak::tak: to też zalezy jaki masz system operacyjny wiec tak na odległośc nie jestem w stanie w 100% Ci powiedziec czy tak bedziesz miała, ale spróbuj:tak::tak:
no pewnie ze se cieszymy:-)
I ja też wpadam się przywitać :-)

ale tylko na chwilkę bo zaraz jadę do tej poradni,mam pietra większego niż wczoraj :tak::tak::tak::tak:

zaraz wychodzę z domu,Oliwka zostaje z dziadkami,mam nadzieję ze uśnie im bez problemu :sorry2: oby :tak::tak::tak::tak:

pogoda świetna jak na razie,słoneczko przygrzewa :-)
a u nas pochmurnie:baffled:
a wiecie co wogole mi sie stało.... kurde ja wam chyba nie mówiłam jeszcze jaki pech mnie ogarnia osttaniio- ze kran mi sie popsul to chyba wiecie- ale jescze teraz wersalka nam sie rozlatuje:szok:
od strony co sie siedzi jak juz sie rozlozy do spania juz opada na bok troche i kurde spac sie we dwojke na loku nie da bo ta osoba co spi na tej stronei to praktycznei z łóżka spada:szok: i teraz niedośc ze miesiac bez kasy kredytów mamy tyle to jeszcze bedziemy musieli sofe na raty kupic:szok::szok::szok::szok::szok: oglądałam ostatnio reklame z agaty i widzialam naroznik za 599 10x0% pojechalismy jak zobaczylismy ten naroznik to....:-D:-D:-D zlodzieje- okazalo sie ze dla dzieci- malutki:szok: ja wiedziaam ze on bedzie maly ale nie az tak:szok: no i w koncu znalezlismy inna sofe za 799 i zastanawiamy sie czy jej nie wziac bo kurcz trzeba kkupic bo od kilku dni moj m spi na materacu na ziemi bo we dwojke sie nie da:szok::szok: jescze tymbardziej teraz jak ja sie rozwalam prawie na całym łóżku:-D


ale najbardziej sie smialismy e nie napisali ze to dzieciecy- albo chociaz mlodziezowy mogli napisac i zdjcie jeszcze specjalnei zrobili tak żeby wyglądało na duży- żeby ludi eprzyjżdzali- bo wiadomo jak ktos juz jest przekonany to i tak kupi co innego:-D:-D:-D:-D

zawsze na dzieciach zdzieraja a 800zl to chyba tanio:confused: nie znam sie na cenach mebli ale powoli rozgladfam sie za czyms dla Laury niestety ale lozeczko juz za male:baffled:



Laura wstala o 9 a ja lezalam do 10:rofl2:
Corka mo sniadanku a ja mam smaka na pierogi z zerem i truskawkami na sniadanko- i takie sobie serwuje:rofl2:
Po sniadanku wybieramy sie do parku wiec popoludniu zagladne:happy:
 
cos sie obijasz ostatnio:laugh2:

no pewnie ze se cieszymy:-)

a u nas pochmurnie:baffled:


zawsze na dzieciach zdzieraja a 800zl to chyba tanio:confused: nie znam sie na cenach mebli ale powoli rozgladfam sie za czyms dla Laury niestety ale lozeczko juz za male:baffled:



Laura wstala o 9 a ja lezalam do 10:rofl2:
Corka mo sniadanku a ja mam smaka na pierogi z zerem i truskawkami na sniadanko- i takie sobie serwuje:rofl2:
Po sniadanku wybieramy sie do parku wiec popoludniu zagladne:happy:
gazetka_agata5 tutaj za 799 jest tez ta- ma duza powierzchnie spania- niby niedrogo tylko tera to dla nas kady grosz sie liczy:baffled: no ale bedzie trzeba kupic:-D taka brozowo bzowa jest na ulotce- tylko ja chce kremowe tam gdzie jest brąz i te dwie duż poduszki brązowe, bo taka kolorystyka tez jest:tak::tak::tak:


to sobie dzisiaj poleżałaś:tak::tak::-D
ja mam ochote na ruskie pierogi- ale nie chce mi sie robic:sorry2: moze kidys mnie najdzie wena na zrobienie:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Witam i ja
Wczoraj nie mialam czasu do was zajrzec bo jak tylko m wrucil z pracy pojechalismy na zakupy i wrucilismy po 20 mielismy sobie troche ciuchow na lato pokupowac i co ........ tylko Emily nakupowalam a nam nic:baffled::baffled::baffled::baffled: wieczorem jakos nie mialam weny na kompa:baffled::baffled: a dzis nadrobilam pozaznaczalam posty i Emily wylaczyla mi laptopa jak bylam na tarasie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tak wiec wybaczcie ale nie bede jeszcze raz tyle nadrabiac
 
reklama
Do góry