reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co dzis na obiad:)

reklama
dziewczyny potrzebuje przepisu w sumie masy do wafli takiech robionych w domu??????czy ktoras z was robila????
Ja robię często ale idę na łatwiznę i kupuje dżem z czarnych porzeczek i karmelową masę,tylko nie wiem jak się nazywa bo jest rosyjskojęzyczna czy tam litewska.:-D
Jest w puszce małej w kolorze karmelowym ;-)
A słyszałam,że niektóre osoby kupują mleko zagęszczone w puszce i tą puszkę gotują :szok: O ile coś mi się nie pomerdało :baffled::-D
 
heheh anineczka nie pomerdalo Ci sie ...ja kupuje mleko zageszczone w puszce i w puszce je gotuje:-D i dodaje do wodki i powstaje w ten sposob likier:cool2: kurde ale dawno juz tego nie robilam - ostatni raz chyba w polsce jeszcze i nie pamietam co tam jeszcze sie dawalo:sorry2: ale gotowac jak najbardzie mozna - nie strzelaja:-D
 
moku bede robilam twoja zupke,zawsze w sklepie zastanawialam sie co to za warzywo,teraz juz wiem.A czy to musi byc slodka smietana?Masz na mysli 30 czy moze byc zwykla 12 czy 18?
 
Hej Agusiek ja tez robie taki likier. W sumie to tylko wodka i zagotowane mleko skondensowane slodzone w puszce. Schlodzona mase karmelowa miskuje z wodka, odstawiam na dobe i na drugi dzien mozna smakowac:-):-):-)
 
No właśnie Agusiek myślałam,że puszki strzelają :-D:-D:-D
Przypomnij co się jeszcze dawało do tego likieru bo smaka mi narobiłaś :-):-)

Wezcie nie kuscie dziewczyny bo ja juz od poltora roku alkoholu nie moge bo albo ciaza albo karmienie albo ciaza:rofl2:...a chce sie-co tu kryc:-D:-D:-D...likierek....mniam
 
reklama
Do góry