reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
słowiczku jaki słodki piesio....super! też mi się zawsze taki marzył....może kiedyś jak dorobie się własnego domu i ogrodu ;-):tak:
 
Słowiczku, sunia śliczniutka! Mnie sie podobają imiona dla psów będące nazwami geograficznymi. Znajomi byli w podróży poślubnej na Bali i tak nazywa się ich labradorka. Nasz to Aspen.
To mini studio masz w domu? W którą stronę od Poznania mieszkasz??
 
Witam
Mnie to już wieki nie było ale czasu brak ostatnio jak z pracy wracam to jest co robić i tęskni mi się że beztroskim czasem przed komputerem w domku na bb pół dnia się przesiedziało no ale cóż .
Pozdrawiam wszyskie bardzo gorąco.
Słowiczku nasza Amelcia nazwała by Albi ostatnio chodzi i mówi ze jak będzie miała pieska to będzie Albi.

Nasze dzieciaczki już 4 latka mają oj jak to zleciał
 
Witam.
Margarita sto lat Cię nie było.

Słowiczku może tak jakoś regionalnie Pyza ;-). Słodki piesio, ja też chcę takiego :tak:. Wybraliście już imię?

Szykuję się do wakacji. Jakby mnie nie było, to wiecie, gdzie jestem :-)
 
reklama
Do góry