reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej Mamuski :-)
Widzialam, ze pisalyscie cos na temat farbowania wlosow...
Ja bylam jakies 3-4 tygodnie temu u fryzjera, wrocilam do moich blond pasemek, troche duzo mi ich zrobila i jedyne co zauwazylam, to to, ze bardzo dlugo sie rozjasnialy. Ale niekoniecznie przyczyna byla ciaza, miesiac wczesniej zafarbowalam wlosy na braz, wiec moze przez to. Ogolnie zdania sa podzielone co do fabrowania klaczkow ;-) Mojej mamy siostra farbowala i zadnych skutkow ubocznych.
 
reklama
Witam wszystkie marcówki!!!!!
Od ok 2 tygodni czytam wasz wątek i pragnę się dołączyc. Po 8 latach starań nareszcie jestem w 9 tygodniu, mam nadzieję że zostanę z wami aż do porodu.
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
a jeśl chodzi o malowanie włosów to w moim przypadku wyszły zielone:baffled: jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży
 
Ostatnia edycja:
witam nową mamuśkę gratulujemy i oby do marca:tak::tak::tak:

co do włosów to ja mam swoje naturalne niefarbowane a wyglądają jak pasemka:tak:

ale mam pytanko co do innych włosów:baffled::baffled::baffled: nie za bardzo wiem czy powinna używać kremów do depilacji okolic bikini:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
jak byłam w ciąży z Natalką lekarz mi odradzał i posłusznie go słuchałam, ale w szpitalu było mi wszytko jedno a teraz bym wolała być gładziutka:tak::tak:

poradźcie
 
Agniesiak jestes stylistka? :-)

co do wlosow, to jeszcze nie wiedziac ze jestem w ciazy, robilam sobie sredni blond.. i wydawaly mi sie zielonkawe.. ale po kilku myciach kolor byl juz normalniejszy.
 
reklama
Witam wszystkie marcówki!!!!!
Od ok 2 tygodni czytam wasz wątek i pragnę się dołączyc. Po 8 latach starań nareszcie jestem w 9 tygodniu, mam nadzieję że zostanę z wami aż do porodu.
pozdrawiam
Witam nową mamusię:tak:8 lat trochę długo, ale cieszę się , że wreszcie się udało i możesz z nami byc na tym forum:tak:Gratuluję!:tak::-)

Agniesiak jestes stylistka? :-)
Nie Kochana nie jestem:-) Samouk ze mnie:tak:Po co mam wydawac kasę jak moge sobie sama robic takie pazurki w domku;-)Wystarczyło tylko zakupic na allegro potrzebny sprzęt, płytę "jak robic żelowe i akrylowe paznokcie" dostałam od koleżanki więc się nauczyłam:-D

Dziewczynki, żegnam się z wami na 2 tygodnie, bo wyjeżdżamy jutro na wakacje :-)
Udanego wypoczynku i pięknej pogody:tak:



Kochane a czy do cesarki też trzeba byc "tam" ogoloną?:zawstydzona/y:;-):-)
 
Do góry