reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

cześć dziewczyny, my już po spacerku, ugotowałam obiadek a w międzyczasie młody się znudził :baffled: i poszedł spać, więc znów wiatruje się na ogródku:-)

aha super zdjęcia
wiki ładnie wyglądacie, ja też brałam ślub w grudniu tylko 2007;-)
madunia cieszę się że z pieskiem w miarę dobrze, żebyś się nie musiała stresować na wyjeździe, ja wczoraj byłam się ze swoją pożegnać i pochowaliśmy ją tam gdzie została znaleziona, zawsze będę ja wspominać jako szaloną wariatkę, co podkradała ze stołu a to karpia na wigilię, a to ciastka jak się przypadkiem zostawiło, kurcze, brakuje tego futra do głaskania....
 
reklama
cześć dziewczyny :-) młody dziś śpi i śpi, więc i ja sobie odsypiam trudy macierzyństwa :-p któraś gdzieś pisała o poceniu się główki, ale nie mogę znaleźć :dry: jak karmię małego, to na ręce (w miejscu gdzie leżała jego główka) zostaje mi mokra plama... myślałam, że to od upałów :confused:
skunkanka jak Twoje koty reagują na dziecko? :-) bo pod koniec września planuję mojego wreszcie odebrać od mamy i trochę się martwię jak to będzie ;-)
aha i wiki śliczne zdjęcia :-)
 
MaLea koty generalnie nie reagują:-) omijają Wojtusia szerokim łukiem, chyba mają już pogląd na to, co je czeka, jak Młody zacznie raczkować, czyli męki piekielne:-) obwąchały go i spoko, nie ma syczenia czy warczenia, tego się trochę obawiałam. Nie przytulają się też, więc dajemy radę:tak:
 
doczytałam, poszłam do dziecka i zapomniałam, co i komu:-D
aaa, już wiem - Ma_Dunia, a co najbardziej lubisz czytać?
tęskni mi się do kotów - do póki się nie przeprowadzimy, na pewno nie będziemy mieć własnego. A tak je lubie....:happy2: za czasów młodości wołali na mnie "kocia matka":-D:-D
 
:-)Hejka dziewczyny!!!

U mnie nocka zarwana:no::no::no: dałam Tinie na noc cycka a ona głodna o 1.30 następne karmienie o 3.30 obudziła sie o 4 i do 5 wstawałam ze cztery razy później usnęła i o 6 koniec spania... już więcej tak nie zrobię butelka wieczorem musi być!!!
ja nie mam nic przeciwko wyprzawy do dublina ponownie shoping przy okazji :-D
Taaak to rozumiem:-D:-D
Lecę bo mam gości:-)
 
kurcze!!!! napisałam mega posta i jakoś mi uciekł!! wrrr!!! jak sie spiesze to tak zawsze mam!!

tak wogole to witam!
własnie wrocilam do domu, i tak na chwileczke tylko wpadlam, bo musze zrobic porzadek - wiecie jak to jest jak chłop zostanie sam na tydzien.. ehhh.. a miał posprzatć..... dla niego wystarczy odkurzyc i już jest ok...Ach te chłopy.. czasem nerwow brak...

a ja mam doła, 6 skonczył mi sie zasiłek macierzynski, przegladam oferty pracy a tam lipa, nic nie ma... a mamy auto zmieniac bo nam sie nasz pełnoletni opelek rozwala...ale jak zmienimy to pozbedziemy sie naszych wszystkich oszczedności... boje sie w sumie zostac bez niczego, tylko z zasilkiem dla bezrobotnych i pensja meza....no i kredytem :)) ehh ne wiem co robic...mam nadzieje ze szybko jakas fajna robotka sie trafi:))

mala spi, marudn wczoraj była jak diabli, i wnocy wiercila sie okrutnie!!! nie wiem czy przez tą pogodę, czy co to jej sie dzieje, a aptyt dalej do.... no wiecie do czego wrr!!!

oki, ide na kawke i do roboty :))

bo w piatek z samego ranca do Wadowic wyjezdzamy na prawie 2 tyg...bede tesknila za BB :( bo raczej czasu nie bedzie na zagladanie tutaj
 
Kainkas ja też przeglądam i puszczam wici po znajomych... w sumie jeszcze mam czas, ale ja tam lubię być do przodu;-) może coś ruszy w temacie multilevel marketingu, wygląda to nieźle, dostałam pierwsze pieniądze i nie powiem, całkiem całkiem:-)

a ja się tak zaczytałam w BB że mi aukcja uciekła cholera:dry:
 
reklama
witajcie

melduję że żyjemy i mamy się dobrze, tylko czasu na bb brak

z tego wszystkiego zapomniałam o bardzo ważnych gratulacjach dla Kluchy!!! teraz to chyba ja jedyna zostanę panną na wydaniu :-D

dziekuję za życzenia dla Wojtasa, został należycie wycałowany

miałam coś jeszcze napisać ale już nie pamiętam

buziaki
 
Do góry