reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dziewczynki od 2 dni czuje ruchy- póki co takie przelewanie. Ale się cieszę! Uwielbiam to. Az się popłakałam.Buziak
wow!!!! superasnie! i jak wczesnie! :-)
Sprowadzasz mnie na ziemie ;-) Czy Twoj M, tak jak moj, ma silna i energiczna Mame?
TAK!!!! jego mama jest jak robocope!!!! :baffled: pracuje na roli wiec ma pelne rece roboty i robi to wszystko w 5 sek!!!! czy chora czy nie to zapieprza jak maly peterek! :dry: co prawda jest wstydzioch! ale robotna jest jak nie wiem!
 
reklama
I
Romka, nakopać Ci??? w ciąży pijesz????:crazy::-D
Jak teścior????

ehhh... kopa chcesz ... w ciazy sie nie pije! :-) i jak tam tescior! :confused::rolleyes:


Romka jak tescik daj znać !!!!!!

Romka- wstałaś, kacyk męczy???
Nieważne mam nadzieję, że @ nie ma- TESTUJ i pisz co tam widać!

Trzymam kciuki - POWODZENIA!!!

siemanko..powiem Wam ze kacyk byl z samego rana teraz jest spokio jestem juz gotowa na dzis wieczor:-p
testuje jutro o ile okres nie przylezie wiecie niby wczoraj mial byc ale czasem mam cykle 31dniowe takze nie nakrecam sie bo to bezsensu,ale jna utro jetst zaplanowana operacja pod kryptonimem TEST
 
Wiecie co sie jeszcze u nas sprawdza i wpływa na płodność super - WIESIOŁEK!
Tylko trzeba pamiętać, że by przerwać branie w czasie owulacji do wystąpienia @, bo ma działanie skurczowe.
 
siemanko..powiem Wam ze kacyk byl z samego rana teraz jest spokio jestem juz gotowa na dzis wieczor:-p
testuje jutro o ile okres nie przylezie wiecie niby wczoraj mial byc ale czasem mam cykle 31dniowe takze nie nakrecam sie bo to bezsensu,ale jna utro jetst zaplanowana operacja pod kryptonimem TEST

A jak sie czujesz? czy czujesz zbliżający się @
 
Dlaczego nie jestem zaskoczona ???
Dlaczego wiedziałam,że Kropka znowu będzie mnie molestować?:-)
Kochana idziemy na kompromis!
Jak urodzę to Ci wyslę swoje zdjęcie z dzidzią na maila?
I czy teraz dasz mi żyć?:-D:-D:-D:-D

Loree...ty to mnie jednak znasz na wylot:-)
Ok-ide na taki kompromis...i czekam na ten porod z niecierpliwoscia:-)

Super, ze czujesz juz ruchy maluszka...ale to musi byc fajne:-))))
buziaki i nie placz tylko sie ciesz******

N owitam nasza Kropeczke! :-) ciesze sie ze sie wypadzik udal!!! :tak:

dzieki Ewuś!!!!
Cos mi mignelo, ze czekamy na wyniki badan??? Czy moge juz gratulowac, czy czekamy do 1ej?***
 
no kochana pewnie ze sobie zamów, ja mam taki giętki że efekt jest jakby to prawdziwy był:-D
i dlatego wlasnie uciekam do lutowania bo zaraz mnie kropka znajdzie i dostane lanie!
:-):-) Kto by pomyslał. Szalony Pączek - postrach BB:-D:-D
Ja jestem otwarta. Na nasze życie erotyczne nie narzekam, ale jak coś jest w granicach obopólnej zgody i przyjemności to czemu nie spróbować czegos nowego;-)

Masz racje, te momenty to nie za czesto, ale jednak dziwi mnie - czy facet nie czuje, ze cos mu sie obciera?
No, nie zastanawiałam się nad tym:-)
mój zawsze wyczuł jak coś obcierało, zaraz język poszedł w ruch i nigdy nie mielismy problemu z nawilżaniem:-D:-D:-D
:-D:-D:-D
siemanko..powiem Wam ze kacyk byl z samego rana teraz jest spokio jestem juz gotowa na dzis wieczor:-p
testuje jutro o ile okres nie przylezie wiecie niby wczoraj mial byc ale czasem mam cykle 31dniowe takze nie nakrecam sie bo to bezsensu,ale jna utro jetst zaplanowana operacja pod kryptonimem TEST
No nie zniosę....jeszcze kolejny dzień czekania??? Przecież ja bardziej osiwieję i palce mi się połamią:baffled::baffled:
Wiecie co sie jeszcze u nas sprawdza i wpływa na płodność super - WIESIOŁEK!
Tylko trzeba pamiętać, że by przerwać branie w czasie owulacji do wystąpienia @, bo ma działanie skurczowe.
DObry jest owszem, i jeszcze picie lnu...można przez cały cykl go pić. Ja po wiesiołku i lnie zaczełam w końcu zauważać sluz płodny. Ale nie brałam tego od jakichś 2 m-cy.
 
Zajączek- ja zauważyłam poprawę śluziku i znacznie bardziej wyczuwam owulację. Tylko po nim tak naprawdę napi..... mnie brzuch i nawet są skrawki krwi w śluzie. Mam niezbyt regularne miesiączki, a dzięki temu wiem, że coś się dzieje.
 
reklama

TAK!!!! jego mama jest jak robocope!!!! :baffled: pracuje na roli wiec ma pelne rece roboty i robi to wszystko w 5 sek!!!! czy chora czy nie to zapieprza jak maly peterek! :dry: co prawda jest wstydzioch! ale robotna jest jak nie wiem!

Tak wlasnie myslalam :baffled: Jak ktos ma silna matke, to potem mysli, ze kazda kobieta taka jest i nie rozumie, ze my mozemy nie byc takie twarde. Ja mojego ucze, ze ja jestem inna, ze ja potrzebuje jego pomocy, ze nie bede dzwigac, ze WYMAGAM zeby po mnie przyjezdzal samochodem (skoro mamy jeden) albo po mnie przychodzil jak pozno koncze zajecia itd. Taka nauka nie jest prosta, ale moze za kilka lat bedzie lepiej
:dry:

siemanko..powiem Wam ze kacyk byl z samego rana teraz jest spokio jestem juz gotowa na dzis wieczor:-p
testuje jutro o ile okres nie przylezie wiecie niby wczoraj mial byc ale czasem mam cykle 31dniowe takze nie nakrecam sie bo to bezsensu,ale jna utro jetst zaplanowana operacja pod kryptonimem TEST

I wez tu z taka wytrzymaj :-p Tak czy inaczej trzymam kciuki za jutro
:tak:
 
Do góry