reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej dziewczynki jak mija sobota? Ja jestem padnieta :confused2: po sobotnich porzadkach, a miałam nadzieje na spotkanie ze znajomymi, ale cóż................. nie byłabym dobrym towrzystwem........................:eek::eek::cool::eek::eek:
Gdzie te siły witalne co niby przychodzą w ciąży???????????:rofl2:
no właśnie gdzie a u mnie jeszcze sterta prasowania i wizyta teściowej jutro:szok:
 
reklama
Kaja_10 ja wlasnie nie bardzo mam wskazania do cesarki no chyba ze astme mozna bedzie uznac za takie wskazanie. ja poprostu kombinuje jak tu zrobic zeby miec CC bo naturalnienie chce rodzic;-)
Monia 1110 - gratulacje!!!
Gosiak_23 ty to mnie normalnie dobijasz zta waga;-( ja juz 6 kg na plusie a naprawde sie nie objadam...no dobra...dzis pozowlilam sobie na mc donalda;-)ale ogolnie uwazam na to co jem, chodze na basen i co? ehh sykoda gadac;(
Labamba dziwne ze wad wczesniej nie wykrzli pryz okazji USG,ale jak widac wszystko jest w rekach Boga..

Beti, chyba, że tak :-D Ja cię rozumiem, porozmawiaj jednak z tym nowym ginem, moze się zgodzi po spokojnej rozmowie o twoich obawach.
A mnie dziś dwie osoby nakładły do głowy o SN. Moja mama jak jej to powiedziałam to aż krzyknęła. Ona za nic nie pozwala mi rodzić samej. Ja mam wątpliwości, wiem że SN jest lepsze dla dziecka ale ponownie - prawidłowe SN a ja nie mam pewności, że takie będzie. Z pierwszym synem nie było :-(

Wlaśnie.. po tym co napisałaś, tez mi przyszło do głowy teraz - czy ci rodzice wcześniej nie byli informowani, nikt nie zauważył problemów z rozwijającym się dzieckiem?

Hej dziewczynki jak mija sobota? Ja jestem padnieta :confused2: po sobotnich porzadkach, a miałam nadzieje na spotkanie ze znajomymi, ale cóż................. nie byłabym dobrym towrzystwem........................:eek::eek::cool::eek::eek:
Gdzie te siły witalne co niby przychodzą w ciąży???????????:rofl2:
Nie się nie przejmuj - czasem kiepscy znajomi to lepiej wcale :-D ja po ostatnich doswiadczeniach spokojnie sobie siedze i dziękuję Bogu, że nikt do drzwi nie dzowni a jak mam ochotę pogadac z naprawdę dobrymi to dzownię.
Dobrzi znajomi - przyjaciele są na każdą okazję a tacy co się na ciebie wypinają nie są warci uwagi.
 
Hej dziewczynki jak mija sobota? Ja jestem padnieta :confused2: po sobotnich porzadkach, a miałam nadzieje na spotkanie ze znajomymi, ale cóż................. nie byłabym dobrym towrzystwem........................:eek::eek::cool::eek::eek:
Gdzie te siły witalne co niby przychodzą w ciąży???????????:rofl2:



u mnie leci pomału:tak:pogoda do bani co w domku ze synkiem :sorry:ale za to jutro fajny dzień czeka wypad na zakupy robimy(ja uwielbiam chodzić po Auchanie,Ikeii itp.:-p)no i moze jak starczy czasu to z kimś się spotkamy ale wątpie bo ogólnie po takich wypadach to tylko sofa i jedzonko:tak::-)
 
Pysia510nie wiem gdzie te sily bo ja to znowu zaczelam lapac spiaczki jak w I trymstrze i dzis w dzien spalam 3 godziny;-) cigle chodze zmeczona...eh ..widocznie tak juz ma byc;-)

Beti ja od tygodnia tez spie w dzień jak tylko moge , ok 2 h poprostu nadchodzi godz. 13 a ja znikam. Noc przesypiam jak niedźwiedż zime...............:laugh2:
 
Witam kobietki :-)

Ja już po 1 egzaminie:-) jutro drugi, to znaczy jutro mam pierwszą cześć a w poniedziałek drugą. Jutro to spoko, ale w poniedziałek...:szok: ustny u takiego starego pryka, który podobno nie lubi kobiet w ciąży...:eek: dziś jak pojechałam do szkoły to koleżanki mówiły, że chyba zaraz pójdę na porodówkę tak mnie wywaliło :-D:rofl2::-D:rofl2: oczywiście żartowały:-p brzuszka nic nie było widać, mówiłam im, że specjalnie hodowałam mały brzuch specjalnie na spotkanie z tym głupim profesorem :-p

Gosia ja mam podobnie, mówię, że wydaje mi się, że będzie dziewczynka, no i w ogóle z objawów też tak wynika, a każdy zaraz gada tak jakby mi współczuł i mówią, że chyba nie:no: bo to by było źle...:crazy: a ja "CO TAKIEGO???":crazy: jak to źle...wstydziliby się powiedzieć coś takiego:crazy: Jakie znaczenie ma to czy to chłopiec czy dziewczynka? A poza tym, ja chciałabym mieć drugą córcię i to bardzo! A jak będzie chłopak to też dobrze, bo będzie odmiana.
 
Kaja jak ja Cię rozumiem. Ja też bym chętnie rodziła SN mając gwarancję prawidłowego przebiegu. Ale się chyba na to nie zdobędę :no:- mam wskazania okulistyczne
 
Ostatnia edycja:
Kaja10dokaldnie SN jest lepszy o ile przebiega prawidlowo...ja caly czas mam w glowie jakie problemy mial moj brat po SN...tak dzieciaka uszkodzili przy porodzie ze przez ponad rok mial rehabilitacje oczywiscie na kostz rodzicow bo zaden zlekarzy si enie poczuwal...a i tak nie bylo wiadomo czy bedzie sie normalnie rozwijal...dzieki Bogu dzieciak (dzis juz 13-letni) jest zdrowy..z tej calej sprawy pozostaly mu tylko tiki ale to sie da przezyc;-)
a z lekarzem pogadam....zobaczymy co powie...bo poki co to wszyscy mi klada do glowy ze mam rodzic SN a ja kurna nie chce!;-)
 
golanda,ja miałam tylko jedno usg,na którym mi powiedziano płeć...wcześniej,na badaniach prenatalnych w 14 tyg.pani od usg nie chciała nawet sprawdzać z tego względu,że przed połową ciąży,jak twierdziła,najczęściej zdarzają się pomyłki.Następne usg mam dopiero w 36 tyg pod kątem ułożenie maluszka.Jak już wcześniej pisałam nie mieszkam w Polsce i u nas są właśnie takie zasady odnośnie ciąży i usg.Dla spokoju sumienia myślę,że zafunduję sobie 3-D bo baaardzo chętnie poszłabym kupic jakąś sukienusię :)

a tak na marginesie...u nas wszystko robią,żeby poród był naturalny...cięcie cesarskie tylko w ostateczności.Za to na pociechę dodam,że bardzo,ale to bardzo dobrze diagnozują dziecko w czasie porodu....ma to swoje dobre i złe strony.Poród naturalny jest lepszy dla dziecka bo przygotowuje do świata zewnętrznego a cesarka to duży szok...
 
Ostatnia edycja:
Ja bede "prosić" gina o cc bo jednak pierwszy poród nie był dla mnie super i tym bardziej dla synka:sorry:a kto mi da gwarancje że i tym razem nie będzie tak samo i czy będzie wszystko dobrze ze synkiem:eek::sorry:jak jednak bede musiała mieć sn no trudno bede starała się urodzić synka ale bede miała wielki uśmiech i ulge jak bede mieć cc no i M wtrąci ginowi 5 groszy jak nie będzie chciał wystawić kwitka na cc:sorry:
 
reklama
Do góry