reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

powiem tak ze ja mu płace to niech zrobi tak abym mogła być zadowolona bo jednak wie ze jestem po cc i nie był to łatwy poród i jeszcze mu powiem co nieco jak było ciężko moje obawy i myśle że wypisze mi skierowanie wkoncu to mój gin a on jest ogólnie wporządku:tak:zawsze warto spróbować niż nic nie robić;-)

no wiem probowac zawsze warto ale ty ak juz mialas CC to drugi porod ztego cow iem tez powinien odbywac sie przez CC.
 
reklama
Dziewczynki miałyscie już robiony test obciażenia glukozą (75g), jestem ciekawa jak to wygląda:eek:\

Mam straszną ochote na gazowane napoje ale nie wem czy to nie szkodzi kruszynce?
 
no wiem probowac zawsze warto ale ty ak juz mialas CC to drugi porod ztego cow iem tez powinien odbywac sie przez CC.


nie do końca bo jednak ja nie mam wskazań do cc i dlatego moge rodzić sn:tak:po dwóch cc to już inna sprawa ale po jednym cc jest duża szansa na sn no chyba że w trakcie ciąży coś bedzie wskazywac na cc;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nie do końca bo jednak ja nie mam wskazań do cc i dlatego moge rodzić sn:tak:po dwóch cc to już inna sprawa ale po jednym cc jest duża szansa na sn no chyba że w trakcvie ciąży coś bedzie wskazywac na cc;-)

no to kochana bedziemy kombinowac w takim razie;-) jak cos wymyslisz to daj znac;-)

Dziewczynki miałyscie już robiony test obciażenia glukozą (75g), jestem ciekawa jak to wygląda:eek:\

Mam straszną ochote na gazowane napoje ale nie wem czy to nie szkodzi kruszynce?

jajuzmialam test glukozowy robiony iw yglada to tak ze kupujsz w aptece glukoze i idziesz do przychodni, pobieraja ci krew, potem pijesz ta glukoze z woda,czekasz ok 1 godz i znowu ci pobieraja krew;-)
mysle ze napoje gazowane w malych ilosciach nie szkodza dziecku. ja wczoraj wypilam wieczorem litr fanty;-) taka mialam zachcianke;-)
 
BETI zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce ale tak zaczne gadać w 30 tc z ginem:tak:
PYSIA ja ci powiem że ja pije napoje gazowane to nie tak szkodzi jak by się piło karmiąc z piersi co teraz można skorzystac ale wiadomo nieprzesadzajac:tak:
 
BETI zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce ale tak zaczne gadać w 30 tc z ginem:tak:
PYSIA ja ci powiem że ja pije napoje gazowane to nie tak szkodzi jak by się piło karmiąc z piersi co teraz można skorzystac ale wiadomo nieprzesadzajac:tak:

dopiero w 30tc???oj nie...do tgo czasu to ja chyba zariuje;-)heh ja juz pogadam w polwie wrzesnia;-)
 
dopiero w 30tc???oj nie...do tgo czasu to ja chyba zariuje;-)heh ja juz pogadam w polwie wrzesnia;-)



ja nie bo jednak to za szybko żeby z ginem obmawiać poród a tak to bedzie bliżej porodu i tak na świerzo bedzie gadka i wypisywanie świstka bo tak to wiadomo nie pamietać może i i tak na nowo bedzie gadka;-)
 
Dziewczynki miałyscie już robiony test obciażenia glukozą (75g), jestem ciekawa jak to wygląda:eek:\

Mam straszną ochote na gazowane napoje ale nie wem czy to nie szkodzi kruszynce?
ja czasem popijam przyznam bez bicia ale wolę niegazowane lepiej je znosze :tak:

co do obciązenia glukozom mnie to dopiero czeka muszę się umowic w przychodni na którą mam być by mnie przyjeli i zdążyli pobrać krew zanim zamkną gabinet ;-)z tego co wiem u nas przy 75g najpierw pobierają krew potem się pije glukoze i po godzinie znowu pobierają i potem po 2 godzinach ,a przy 50g pobierają tylko przed i po godzinie

zobaczymy jak pójdę jak bedzie :sorry:
 
Ja takze bede mieć teraz robione czyli w poniedziałek:tak:a mam 50 g co bede mieć po godzinie pobieraną krew no i całe szczeście bo 2 godziny na czczo:baffled:
 
reklama
Do góry