patisia16
6/II/10-3670g szczęścia:)
Z tymi nr. tel. to super pomysł...Najeli ja już kiedyś taką propozycją rzuciłam (o ile pamiętam), że jedna czy dwie dziewczyny mogłyby napisać do innych dziewczyn na priva swój numer telefonu i wtedy jak któraś znalazłaby się w szpitalu lub z innych powodów nie miałaby dostępu do neta to mogłaby poinformować smsem i nie denerwowałybyśmy się i wiedziałybyśmy co się dzieje:-) co myślicie o tym pomyśle???
Wczoraj był bardzo fajny dzionekczułam się rewelacyjnie i pogoda też była normalnie wiosenna:-) rano pojechałam z Mężusiem do Raciborza do Castoramy:-) oczywiście było tam wiele innych sklepów i pooglądaliśmy przy okazji sprzęt AGD do kuchni, w chińskim markecie kupiłam nawet fajne jeansy ciążowe za 59zł (jestem zadowolona, że taka cena i, że już nie muszę za nimi latać), no i kupiliśmy panele do kuchni:-)
Po południu pojechałam ze szwagierką do IKEI w Katowicach i udało nam się kupić parę ładnych i tanich szafek i półek do łazienki, a poza tym zahaczyłyśmy o inne sklepy i mamy wszystkie dodatki i pierdółki do tej łazienki kupionewięc dziś można będzie tam wysprzątać i wszystko ułożyć i już spokojnie z niej korzystać:-) a chłopaki zrobili nam niespodziankę i jak przyjechałyśmy (nie było nas chyba z 5h
) to panele były już w kuchni położone, więc może też nie będzie się remont kuchni ciągnął w nieskończoność:-)
Cały czas myślę o Tygrynce i kurczę trzymam ogromnie mocno kciuki, by wszystko było w porządku i żeby do nas wróciła razem z Maleństwem:-)
P.S. Widziałam, że pisałyście o wózkach...powiem Wam, że mi się taki niedrogi spodobał na allegro, no ale nim się na niego zdecydujemy to i tak musimy go na żywo zobaczyć jak gdzieś będzie w jakimś sklepie:-) podobają mi się kolory: bordo+okręgi; oliwka+okręgi; limonka+kwiaty; oliwka+mozaika
KUNERT POLSKIE WÓZKI NA PASKACH + FOTELIK+GRATIS! (740682940) - Aukcje internetowe Allegro
Śnieżynki trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty jeśli takie są:-)
;-) zobaczymy jak pójdzie z organizacją i realizacją;-):-)Fajnie że remoncik Ci tak szybko upływa
:-) U nas niestety stoi wszystko w miejscu bo nie ma kiedy
I chyba sama coś zacznę działać w sobotę bo Grzesiek będzie w pracy;-) Jeszcze nie wiem co ale coś zrobię;-) A wózeczek super niedrogi i fajny tylko pasowało by go jeszcze przetestować;-):-)
), że jedna czy dwie dziewczyny mogłyby napisać do innych dziewczyn na priva swój numer telefonu i wtedy jak któraś znalazłaby się w szpitalu lub z innych powodów nie miałaby dostępu do neta to mogłaby poinformować smsem i nie denerwowałybyśmy się i wiedziałybyśmy co się dzieje:-) co myślicie o tym pomyśle???
czułam się rewelacyjnie i pogoda też była normalnie wiosenna:-) rano pojechałam z Mężusiem do Raciborza do Castoramy:-) oczywiście było tam wiele innych sklepów i pooglądaliśmy przy okazji sprzęt AGD do kuchni, w chińskim markecie kupiłam nawet fajne jeansy ciążowe za 59zł (jestem zadowolona, że taka cena i, że już nie muszę za nimi latać), no i kupiliśmy panele do kuchni:-)