reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

dobra ja juz po sniadanku i tez oczekuje wiesci ... zwlaszcza od kopciuszki bo gdzie sa chore dzieciaczki to sie czlowiekowi serce kraje !!

co do snow to mi sie wlasciwie nic nie sni ... moze czasem jak nie jestem bardzo zmeczona ... a tak to przesypiam cala noc od dechy do budzika :) i pewnie spalabym dalej ale trzeba lykac prochy po sniadanku wiec kolo 9 juz zwlekam sie z lozeczka :)

a jak u was z planani na dzisiejszy dzien ?? bo ja musze skoczyc do wodociagow odebrac warunki przylaczenia na nasz nowy domek a potem do lekarza /internisty/ po skierowania na badania :) co bede placic :) popytam przy okazji jak tu wyglada sprawa z polozna no i z pediatrami /trzeba sie dowiedziec wczesniej bo nawet nie wiem gdzie potem to moje slonce zapisac/
 
reklama
ja sie probuje zebrac pod prysznic bo o 11:30 lekarz ale jeszcze mam czas:-)

wlasnie rozmaialm z koleznaka co ma termin za dwa tygodnie a mala juz wazy 4300:-Dniezly pulpet pewnie dobije do 5kg:-D
 
Witam w ten chłodny ranek, doczytałam zaległe posty. Super że Jutka się zgodziła na pomoc. Też postaram się choć trochę dorzucić... Ważne aby mogła być koło córeczek. Właśnie przypaliłam mleko i jestem w rozpaczy bo miałam na jutro robić sernik na zimno a to się do niczego nie nadaje ale może ktoś zajrzy to go wyślę.;-)
 
Witam w ten chłodny ranek, doczytałam zaległe posty. Super że Jutka się zgodziła na pomoc. Też postaram się choć trochę dorzucić... Ważne aby mogła być koło córeczek. Właśnie przypaliłam mleko i jestem w rozpaczy bo miałam na jutro robić sernik na zimno a to się do niczego nie nadaje ale może ktoś zajrzy to go wyślę.;-)

bidulo ... a przypalone mleko tak smierdzi !!!! uch ...
 
Hej Dziewczynki,

Marzka łączę się z Tobą - ja właśnie spaliłam bułki. Wszędzie smród i dym. Ech... I z pysznego śniadanka nici.

Super mi się dziś spało, chyba za sprawą Jutki - szłam spać z uśmiechem na ustach i Młody tak fajnie szalał. :-)

emira - witamy i zapraszamy do pisania.
 
Piekła któraś z was miodownik jaki robicie krem? Jaka margaryna jest najlepsza na krem? Bo masło się nie nadaje....

miodownika co prawda nie pieklam ale wszelkie kremy robie zawsze na palmie !! jest w smaku najlepsza a nie plynie jak maslo !! i najlepsza jest palma taka z brazowymi napisami /nie wiem z jakiej firmy bo ich nie pamietam ale taka niezmienna od lat/
 
reklama
Do góry