reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

I mam jeszcze male pytanko - czy ktoras z Was podobnie jak ja nie ma jeszcze nic zakupione dla dzieciaczka, czy to tylko ja jestem jakims wybrykiem natury w tej kwestii? Chce sie jakos rozgrzeszyc ze nie tylko ja zostawiam wszystko na ostatnia chwile :sorry:
Hi hi - nie wiem jak wytrzymałaś bez kupowania. Choć w sumie ja prawie nic nie kupowałam. Dostałam poprostu większość ciuszków. Sama kupiłam może tylko z 5 sztuk. Więc ja mam same ciuszki. Większych rzeczy jak łóżeczko, wózek itp. brak - gadżetów i kosmetyków dla dzidziusia - brak. Więc suma sumarum mam niewiele. Ale wózek już wybrany - wystarczy zamówić.
 
reklama
A właśnie- witam z rana:-) Wczoraj tak mnie zmuliło że nie miałam siły wieczorem siadac przed kompa. Dziś mi się zapowiada leniwy dzień, na uczelni wolne, canelloni z wczoraj na obiad zostało więc mozna z mężem się wylegiwać do południa- ach te uroki studiów;-)
 
a ja jakos dzis nie moge sie zorganizowac ... musialabym sie zabrac za jakas robote a taaaak mi sie nie chce ... obiad mam od wczoraj /musze tylko ser do nalesnikow dorobic/ sprzatac mi sie nei chce ... jakos tak mi byle jak ...
 
a wiecie co zaobserwowalam ?? chyba moja niunia ma zapotrzebowanie na wapn i takie bardziej nabialowe rzeczy bo jak dotad bylam strikte mięsożerna tak teraz ciagnie mnie tylko do mleka i przetworow mlecznych !! ciekawe czy o dlatego ze tworza sie kosci ??
 
Ja też nic jeszcze nie mam;-) no dobra, 3 pieluszki wielorazowe;-) Ale na razie nie mamy za co, trzeba poczekać na pieniążki

Juz mi lzej :-)

Hi hi - nie wiem jak wytrzymałaś bez kupowania. Choć w sumie ja prawie nic nie kupowałam. Dostałam poprostu większość ciuszków. Sama kupiłam może tylko z 5 sztuk.

Musze przyznac ze ja do tej pory, mimo ze czuje pod zebrami male stopki tak niesmialo ogladam te wszystkie male ubranka i nie moge uwierzyc ze moge je kupowac. Fajnie ze dostalas, ja mieszkajac (chwilowo mam nadzieje ;-)) w londynie nie mam niestety za bardzo od kogo dostac. Chociaz pewne deklaracje z Polski sie pojawily wiec to pewnie kwestia czasu :-p
 
Cześć Dziewczynki!
Ale u nas ponuro, cały czas pada albo śnieg albo deszcz.
Lilijka super wiadomości. Cieszę się, że serduszko jednak zdrowiutkie.
Emira witaj wśród nas.
kulaszusza ja robiłam usg w 33 tygodniu (równe 33) i Maleństwo ważyło 2100 gram. A ile waży Twoje?
kasiekkrk, karnitynka trzymam kciuki.
mea Maleństwa dużo wapnia od nas teraz ciągną, więc jedz dużo nabiału (szczególnie, że masz ochotę). Ja zrobiłam przelew z konta męża (Sławka), może mnie jakoś zidentyfikujesz.
Super, że już tyle pieniążków wpłynęło dla jutki:)
 
hi hi - nie wiem jak wytrzymałaś bez kupowania. Choć w sumie ja prawie nic nie kupowałam. Dostałam poprostu większość ciuszków. Sama kupiłam może tylko z 5 sztuk. Więc ja mam same ciuszki. Większych rzeczy jak łóżeczko, wózek itp. Brak - gadżetów i kosmetyków dla dzidziusia - brak. Więc suma sumarum mam niewiele. Ale wózek już wybrany - wystarczy zamówić.


dokładnie ja bym nie wytrzymała .... Ale tez dostałam cał,a torbe ciuszkow juz w 2 miesiacu ciazy :-)
 
Ok maluje sie i ide wyniki odebrac trzymajta kciuki za mnie;)
no trzmam mocno:-)


ja juz wrocilam...
spora anemia i dostalam leki na nia...
dusznosci i wymioty bo maly mi podnosi bardzo przepone ktora na wszystko uciska...
a macica twarda bo jest bardzi wypelniona...
rozwarcia nie ma wic ostatnie skurcze nic nie zepsuly bardziej:-)
mam tydzien wolnego powtorka badan i znow wizyta w pt....
a i jeszcze konsultacje w krk zeby zdecydowali czy ma byc SN czy CC...
a najbardziej mnie ucieszyly slowa "No jeszcze 6 tygodni i moze pani rodzic!":-D

ale dobrze ze moge lezec dalej w domku:-)

mi sie nabialu nie chce, i tak nie lubie mleka ze jak tylko powacham zwlaszcza zagotowane to jestemw stanie zwymiotowac...
ale zmuszam sie do jogurtow i kupilam kakao o smaku karmelowym i pije je jak tylko sie da...nawet wchodzi...jak tylko zapomne ze to z mleka:-D
 
no trzmam mocno:-)


ja juz wrocilam...
spora anemia i dostalam leki na nia...
dusznosci i wymioty bo maly mi podnosi bardzo przepone ktora na wszystko uciska...
a macica twarda bo jest bardzi wypelniona...
rozwarcia nie ma wic ostatnie skurcze nic nie zepsuly bardziej:-)
mam tydzien wolnego powtorka badan i znow wizyta w pt....
a i jeszcze konsultacje w krk zeby zdecydowali czy ma byc SN czy CC...
a najbardziej mnie ucieszyly slowa "No jeszcze 6 tygodni i moze pani rodzic!":-D

ale dobrze ze moge lezec dalej w domku:-)

mi sie nabialu nie chce, i tak nie lubie mleka ze jak tylko powacham zwlaszcza zagotowane to jestemw stanie zwymiotowac...
ale zmuszam sie do jogurtow i kupilam kakao o smaku karmelowym i pije je jak tylko sie da...nawet wchodzi...jak tylko zapomne ze to z mleka:-D

TO LEZ JAK NAJWIECEJ !!!!:tak:
 
reklama
Do góry